Firma do ochrony

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
sędzisław-86
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2020, 3:55

Firma do ochrony

Post autor: sędzisław-86 »

Witam serdecznie. Doszedłem do wniosku, że dobrze byłoby nawiązać współpracę ze sprawdzoną firmą ochroniarską. Interesuje mnie ochrona fizyczna obiektów w Warszawie. Chodzi konkretnie o budynek biurowy i parking. Myślicie, że warto się zdecydować? Mam już co prawda kamery i alarm, ale nie wydaje mi się, żeby było to wystarczające. Jak sądzicie?
Luiza49

Re: Firma do ochrony

Post autor: Luiza49 »

Jeżeli chodzi o parking to może warto zainwestować w systemy parkingowe, kontrolujące wjazd? Można dołożyć do tego kamery i teren jest zabezpieczony. W tej kwestii polecam firmę taab zajmują się kompleksowym wyposażaniem parkingów i tych dużych i małych. Jest to jednorazowy wydatek, całkowicie wart swojej ceny. Zabezpieczyłam w ten sposób parking pod swoją firmą i sprawdza się znakomicie. Taab dopasuje ofertę w taki sposób, żeby spełniała wasze oczekiwania, a pracownicy doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości. Dowiedziałam się wielu rzeczy, jeżeli chodzi o systemy parkingowe, w trakcie rozmowy z nimi ;)
ODPOWIEDZ