Folia do pakowania Łódź

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Bogumił1987
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 22:45

Folia do pakowania Łódź

Post autor: Bogumił1987 »

Witam serdecznie. Podpowiedzcie mi, gdzie w Łodzi mógłbym zaopatrzyć się w większą ilość folii bąbelkowej? Może znacie jakieś konkretne sklepy, gdzie taką folię dostanę? Byłbym wdzięczny za pomoc.
Awatar użytkownika
swietoslaw1976
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2020, 17:16

Re: Folia do pakowania Łódź

Post autor: swietoslaw1976 »

Najlepiej skorzystać z oferty opak-fol.pl, bo to bezpośredni producent folii i foliowych opakowań. Możesz mieć zatem pewność, że jakość i wytrzymałość będą na najwyższym poziomie. No i ceny są też przyzwoite, nie to, co w stacjonarnych sklepach.
saśkir

Re: Folia do pakowania Łódź

Post autor: saśkir »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią folią do pakowania. W końcu trafiłem na ofertę firmy https://www.przybysz-folie.pl/oferta która jest producentem folii. Na ich stronie znajdziecie folię do pakowania produktów spożywczych i przemysłowych. Warto zdecydować się na współpracę z nimi.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Folia do pakowania Łódź

Post autor: stokrotka »

My zdecydowaliśmy się na opakowania robione na wymiar, na zamówienie. Niestety standardowe opakowania nam się kompletnie nie sprawdzają, macie namiary?
fleo

Re: Folia do pakowania Łódź

Post autor: fleo »

Na pewno przyda się Wam też folia bąbelkowa taka jaką mają w sklepie Pakolandia, ja też chcę ją tam zamówić bo przyda się mi do zabezpieczenia delikatnych rzeczy do wysyłki
ODPOWIEDZ