implanty - jaki gabinet w Gdyni ?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

implanty - jaki gabinet w Gdyni ?

Post autor: marija80 »

Czołem! :) moi drodzy muszę niebawem wyrwać ząb ( na przodzie) i chcę od razu wstawić w to miejsce implant. Szukam doświadczonego lekarza, który wykona ten zabieg szybko, fachowo i w miare bezboleśnie. polecicie kogoś w Gdyni ?

cięcie drewna opałowego
Awatar użytkownika
yokoko
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:15

Re: implanty - jaki gabinet w Gdyni ?

Post autor: yokoko »

hmm wiesz co ja lecze sie w Gdyni w klinice Platinum Dent. implantów co prawda nie wstawiałam ale kilka plomb już tu robiłam ( i skaling z piaskowaniem też). nowoczesne i dobrze wyposażone miejsce.
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: implanty - jaki gabinet w Gdyni ?

Post autor: yataa »

ja też lecze się u doktor Renaty z platinum dent :) ona zajmuje się tez wstawianiem implantów także na pewno warto zapisać się na konsultacje :)
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: implanty - jaki gabinet w Gdyni ?

Post autor: marija80 »

oo dziękuje bardzo, a gdzie znajde ten gabinet?
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: implanty - jaki gabinet w Gdyni ?

Post autor: yataa »

na placu Górnośląskim :) obecnie wszystkji wizyty odbywają się w ramach reżimu sanitarnego, jest bezpiecznie a pacjent może się czuc w pełni komfortowo :)
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: implanty - jaki gabinet w Gdyni ?

Post autor: marija80 »

dzięki bardzo za info :) już zlokalizowałam gabinet i jutro rano mam umówioną konsultację :) trzymajcie kciuki, troszkę sie jednak denerwuje :)
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: implanty - jaki gabinet w Gdyni ?

Post autor: yataa »

no to koniecznie daj znać co i jak już po wizycie, jestem pewna, ze wszystko poszło okej. decydujesz się na wstawienie implantów u dr Renaty ?
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 22
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: implanty - jaki gabinet w Gdyni ?

Post autor: ectatend »

Skoro szukasz klinik która wykona Ci implanty to polecam przeczytać ten artykuł: https://klinikastomatologiczna.pl/ile-k ... lant-zeba/
ODPOWIEDZ