Jakie studia wybrać?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Z Anką na studia

Jakie studia wybrać?

Post autor: Z Anką na studia »

Kraków - to miejsce, w którym zawsze chciałam studiować. Kierunek? Chyba Informatyka, bo dość mocno rozważam zostanie programistką. Szukałam na różnych uczelniach, ale widzę ze sporo uczą teorii, mało praktyki i nie do końca wiadomo, czy oprogramowania są nowe, czy z zeszłej epoki.
Ale trafiłam na taką ofertę https://wsei.edu.pl/dla-studentow/infor ... -kierunku/ i chyba mnie przekonali do siebie, szczególnie tym, że współpracują z Microsoftem.

kątownik mosiężny cena

wącka

Re: Jakie studia wybrać?

Post autor: wącka »

Ja już w liceum wiedziałam, ze chcę iść na kierunek medyczny. Wahałam się pomiędzy pielęgniarstwem a położnictwem ale ostatecznie postawiłam na ten drugi kierunek :) jeśli chodzi o uczelnię to papiery złożyłam na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-poloznictwo/. Zdecydowanie polecam tą szkołę, wysoki poziom, super wykładowcy, ciekawe zajęcia.

Tosieńńka

Re: Jakie studia wybrać?

Post autor: Tosieńńka »

Cześć. Ja nie miałam żadnych problemów z wyborem kierunku. Od zawsze interesowały mnie studia kraków https://www.ignatianum.edu.pl. Już w pierwszej klasie liceum wiedziałam, że pójdę na pedagogikę. Obecnie jestem na drugim roku i potwierdzam słuszność wyboru ;) Nauka jest na bardzo wysokim poziomie, a o to mi właśnie chodziło.

Awatar użytkownika
irka
Posty: 70
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:00

Re: Jakie studia wybrać?

Post autor: irka »

Może zarządzanie? Jeśli interesuje Was taki kierunek to na https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadzanie,wk6.html odsyłam. Uczelnia w Warszawie, mają naprawdę wysoki poziom, świetną kadrę profesorską. Można studiować stacjonarnie bądź niestacjonarnie, wiele kierunków prowadzą również obecnie online. Można sprawdzić na stronie jaki program jest przewidziany na danym kierunku.

nótella

Re: Jakie studia wybrać?

Post autor: nótella »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://presscontent.pl/artykuly-sponsorowane/

mąka

Re: Jakie studia wybrać?

Post autor: mąka »

Zdecyduj się na studia, które nie tylko będą Ciebie interesować, ale również po których nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem pracy. Jednym z kierunków niezwykle interesujących jest bez wątpienia https://vizja.pl/studia-wyzsze/prawo-w- ... ,ws60.html - czy kiedykolwiek rozważaliście studiowanie prawa w zarządzaniu przedsiębiorstwem? Może warto to rozważyć?

Karolina

Re: Jakie studia wybrać?

Post autor: Karolina »

Zgoda, studia muszą was przede wszystkim interesować no i warto pomyśleć, czy po danym kierunku będzie praca. Pielęgniarstwo zawsze ma rację bytu i jeśli czujecie powołanie w tym kierunku to powiem wam, że warto się przyjrzeć temu kierunkowi w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie. WSGE stworzyło Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznych, gdzie warunki nauki są na wysokim poziomie, studenci mogą korzystać z nowoczesnych urządzeń, dzięki którym mogą uczyć się zarówno umiejętności teoretycznych, jak i praktycznych. Znajduje tam się m.in. świetnie wyposażona sala symulacji BLS umożliwia przeprowadzenie zajęć praktycznych z zakresu podstawowej resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz udzielenia pierwszej pomocy. Po szczegóły odsyłam was do strony internetowej Centrum: https://www.centrumsymulacjimedycznych.pl/o-nas Moja siostra tam studiuje i jest ogromnie zadowolona z wyboru.

ODPOWIEDZ