Mieszkanie pod wynajem

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
PatrycjaPęk

Mieszkanie pod wynajem

Post autor: PatrycjaPęk »

Cześć, co myślicie o kupnie mieszkania pod wynajem ? Myślicie, że po 5 latach zacznę mieć zysk z tej inwestycji? Może wcześniej? mamy z mężem sporo oszczędności i stwierdziliśmy, ze skoro w przyszłym roku wszystko będzie wracało do normy, po pandemii, to jakiś student na pewno skusi się tam zamieszkać. Co myślicie? Może macie jakieś rady w tym temacie?
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 150
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Mieszkanie pod wynajem

Post autor: caryca »

Takie mieszkanie inwestycyjne kosztuje tyle ile mieszkanie w stolicy a najbardziej chyba opłaca się kupować te mieszkania w Trójmieście, po prostu sprawdź na osiedlach które Atal buduje, tam są bardzo fajne mieszkania
jacuś2948

Re: Mieszkanie pod wynajem

Post autor: jacuś2948 »

Jak będziesz kupować mieszkanie z rynku pierwotnego, to pamiętaj, że jest coś takiego jak obiór techniczny mieszkania. Jeśli nie masz o budowlance pojęcia, to nie rób tego samodzielnie. Zgłoś się tu: https://odbieramymieszkanie.com/, pomogą.
Awatar użytkownika
megdynka
Posty: 80
Rejestracja: 28 wrz 2019, 21:19

Re: Mieszkanie pod wynajem

Post autor: megdynka »

co sadzicie o kreator dom ? Oni mają cudne mieszkania, zwłaszcza osiedle zielonki residence, jest przepiękne. Ja wychodzę z założenia, że jeśli mówimy o kwestiach związanych z wyborem mieszkania, to zawsze warto stawiać na jak najlepszych deweloperów.
Awatar użytkownika
megdynka
Posty: 80
Rejestracja: 28 wrz 2019, 21:19

Re: Mieszkanie pod wynajem

Post autor: megdynka »

Jedną z najlepszych inwestycji w dzisiejszych czasach są nieruchomości. A te warto kupować od dewelopera, w Warszawie np. mieszkania prosto od dewelopera można znaleźć na http://kreatordom.pl
miśja

Re: Mieszkanie pod wynajem

Post autor: miśja »

Ja bym miała obawy wynajmować komuś mieszkanie, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. I zamiast mieć zysk, można dużo stracić. Ale jeśli chcesz kupić mieszkanie to może zainteresuje cię ta oferta tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To bardzo prężnie działające biuro na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Mają różne oferty mieszkaniowe. Siedziba biura znajduje się w Pszczynie i chyba najlepiej będzie się znimi skontaktować i przedstawić swoje oczekiwania.
gormaś

Re: Mieszkanie pod wynajem

Post autor: gormaś »

A jeśli chcecie wynająć tylko, ze nie macie doswiadczenia to artykul olsztyn.com.pl/artykul,kiedy-ja-sie-w-koncu-wyprowadze,26087.html ze wskazowkami i poradami moze okazac sie pomocny. Dowiecie sie z niego czym warto kierowac sie przy wyborze i na co szczegolnie zwracac uwage.
uleńkaK

Re: Mieszkanie pod wynajem

Post autor: uleńkaK »

Ja juz od dawna znam biuro Małgorzata Kaczmarek z cn-kaczmarek.pl Kupiłam od nich dom, korzystając z pomocy kredytowej. Na taką pomoc moze liczyc każdy klient tego biura. Tak jak już wspomniano to bardzo dobre biuro z dobrymi ofertami sprzedaży mieszkań i domów. A przede wszystkich z profesjonalnym i życzliwym podejściem do klienta.
jeżyna

Re: Mieszkanie pod wynajem

Post autor: jeżyna »

Myślę że najlepszą opcja są apartamenty inwestycyjne, to o wiele prostsze niż inwestowanie w zwykłe mieszkania. Możesz się przyjrzeć tym na osiedlu Śląska 12 w Trójmieście, są idealne pod wynajem i mają doskonałą lokalizację. Takie należy brać pod uwagę jeśli chcesz zarabiać na wynajmie
ODPOWIEDZ