Mieszkanie woj.lubelskie

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Różyczka12345

Mieszkanie woj.lubelskie

Post autor: Różyczka12345 »

Cześć, z racji tego, że moja przyjaciółka szuka dwupokojowego mieszkania w Zamościu , stwierdziłam, że pomogę jej w tym. Ona wstydzi się pisać na forach w takich sprawach, dlatego mam do Was pytanie, czy nie sprzedajecie może mieszkania w tej okolicy. Szukamy mieszkania z rynku wtórnego, przyjaciółka będzie robić remont generalny, dlatego nieważny jest dla nas wystrój mieszkania. Ważne żeby było dość przestrzenne, najlepiej jakby kuchnia była zabudowana. Będę wdzięczna za odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: Mieszkanie woj.lubelskie

Post autor: codzienny »

Niestety ja nie znam rynku nieruchomości z tego rejonu więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to mogę pochwalić się, że firma http://kasa-za-m.pl/ skupiła bez najmniejszego problemu moje mieszkanie. W sumie zależało mi bardzo na szybkiej jego sprzedaży.
Waruś

Re: Mieszkanie woj.lubelskie

Post autor: Waruś »

Tak na dobrą sprawę to praktycznie wszystkie nieruchomości są warte tego aby je mieć i to my sami już musimy podjąć decyzję. Jeśli chodzi o mnie to ja przede wszystkim skupiłem się na tym, aby szybko zbyć moją nieruchomość. Fajnie, że biuro https://transakcja24h.pl/ tak naprawdę od razu podjęło decyzję o tym, aby ją ode mnie skupić.
karaś101

Re: Mieszkanie woj.lubelskie

Post autor: karaś101 »

też szukam mieszkania z rynku wtórnego, ale ja jestem z łódzkiego. Widziałem już mnóstwo ofert, szczególnie interesują mnie oferty mieszkań Radomsko, bo to moje rodzinne miasto, gdzie chcę wrócić. Powiem Ci, że w tych stronach jest teraz całkiem sporo ciekawych propozycji. Oczywiście zależy od tego, co kto szuka. Ja jestem sam więc interesują mnie kawalerki w spokojnej okolicy. Sam nie ogarnę (szczególnie formalności), na pewno zdecyduję się na pośrednika
ODPOWIEDZ