Najlepsze suplementy

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
dagmara_87
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2021, 4:35

Najlepsze suplementy

Post autor: dagmara_87 »

Witajcie. Jakie suplementy są według was najlepsze i najzdrowsze? Powiem wam, że odkąd stosuję naturalne suplementy diety w kapsułkach, nie wróciłabym do żadnych innych produktów. Jednak to, co w pełni naturalne, działa na mnie najlepiej i jestem przekonana, że tak samo dobrze będzie działać na was. Próbowaliście już? :)
Awatar użytkownika
martka
Posty: 119
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:47

Re: Najlepsze suplementy

Post autor: martka »

Ja od niedawna stosuję naturalne suplementy z https://www.herbapol-polana.com/ w połączeniu z ich kosmetykami, co daje mi pielęgnację dwukierunkową. Dbam o swoją cerę nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz. Cieszę się podwojnie, ponieważ ich produkty są naturalne i wegańskie - dbam o siebie i o środowisko.
kaśka

Re: Najlepsze suplementy

Post autor: kaśka »

jesli chodzi o roznego rodzaju suplementy, to teraz na rynku jest tego cale mnostwo. Sama jakis czas temu stosowalam Ovarin, przed zajsciem w ciaze. Moja zaufana pani ginekolog mi polecila, chodzilo miedzy innymi o wyregulowanie gospodarki hormonalnej :) udalo mi sie szybko zajsc w ciaze mysle ze dzieki temu wlasnie
ODPOWIEDZ