Pisanie pracy naukowej

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
sabrina-63
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2020, 19:53

Pisanie pracy naukowej

Post autor: sabrina-63 »

Cześć wszystkim! Obecnie jestem w takcie pisania swojej pracy magisterskiej, ale przydałaby mi się pomoc w wykonaniu analizy statystycznej. Pomyślałam, że może warto byłoby zlecić to firmie e-statystyka.com.pl. Ktoś z was korzystał z ich usług?
Awatar użytkownika
Konstancjusz1980
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2020, 7:39

Re: Pisanie pracy naukowej

Post autor: Konstancjusz1980 »

Przede wszystkim ceny analiz statystycznych u E-statystyka są bardzo korzystne według mnie. Dodatkowym plusem jest to, że jesteś z nimi w stałym kontakcie i masz na ich działania wpływ. Podsumowując, zdecydowanie polecam.
Jędrzej44

Re: Pisanie pracy naukowej

Post autor: Jędrzej44 »

Pewnie, że tak. Liczy się w końcu przede wszystkim jak najlepsze rozwiązanie wszelkich aspektów związanych ze stworzeniem takiej pracy. Jeśli ten tekst ma być dalej opracowywany przez kolejne osoby, to na pewno ciekawym pomysłem mogłaby być tutaj korekta językowa tekstów naukowych. To znacząco podniesie wartość całej pracy.
ondrej

Re: Pisanie pracy naukowej

Post autor: ondrej »

Statystyka często nie jest łatwa do wykonania samodzielnie. Jej przedstawienie może i nie jest jakimś trudnym zadaniem ale opracowanie i wyciągnięcie odpowiednich wniosków jest już trudne. Ja już kiedyś zleciłem takie badanie w tanieprace.pl i byłem zadowolony. Teraz też na magisterce zlecę im opracowanie części statystycznej bo robią to dobrze i sprawnie. A gdzie najczęściej wystawiacie swoje ankiety do badań? Wysyłacie je do znajomych, czy raczej tylko do konkretnej grupy?
ODPOWIEDZ