Sprawdzony adwokat w Łodzi

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
ingryda
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2020, 6:16

Sprawdzony adwokat w Łodzi

Post autor: ingryda »

Witam. Możecie polecić mi dobrego adwokata z Łodzi? Szukam kogoś, kto zajmie się wnioskiem rozwodowym i będzie mnie reprezentować w sądzie.

internet w orange yes
Awatar użytkownika
malwina-66
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:49

Re: Sprawdzony adwokat w Łodzi

Post autor: malwina-66 »

Sprawdź ofertę http://www.poradniasalomon.pl/. Mają nie tylko profesjonalnych lekarzy, ale też zaufanych adwokatów. Na pewno pomogą Ci przebrnąć przez sprawę rozwodową bez uszczerbku na zdrowiu ;)
Awatar użytkownika
ciekawasprawa
Posty: 58
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:47

Re: Sprawdzony adwokat w Łodzi

Post autor: ciekawasprawa »

Każda kancelaria specjalizuje się nieco innych sprawach, w Łodzi jeśli chodzi o sprawy karne to godny polecenia jest mecenas Mariusz Olężałek . Mecenas jest bardzo pomocny szczególnie podczas nocnych zatrzymań, na miejscu pojawia się wtedy sam nie wysyła wcale aplikantów - ma to ogromne znaczenie. Możemy liczyć na zaangażowanie i zrozumienie, wysokie kompetencje potwierdzone są wieloma wygranymi sprawami i sukcesami nie tylko w Łodzi ale na terenie całego kraju.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Sprawdzony adwokat w Łodzi

Post autor: Kamilla36 »

Zawsze mówiłam, że nigdy nie wiadomo, kiedy przyda nam się namiar na dobrego adwokata. Właśnie dlatego warto go mieć. Niestety nie jestem w stanie polecić Ci nikogo z Łodzi, ale jeśli chodzi o Katowice, to polecam skorzystać z oferty: https://www.adwokatkatowice.net.pl (Kancelaria Adwokacka Smok i Partnerzy, ul. Kawek 2A / 3, 40-534 Katowice, NIP: 9542813158, REGON: 385711808, E-mail: [email protected], Telefon: +48793345777 )
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Sprawdzony adwokat w Łodzi

Post autor: radosna »

W temacie rozwodu na pewno pomoże Ci adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. To doświadczony adwokat, szczególnie w tego typu sprawach. Jeżeli rozwód będzie z orzekaniem o winie to warto mieć po swojej stronie dobrego prawnika.
ODPOWIEDZ