sprzątanie

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
andżelika

sprzątanie

Post autor: andżelika »

Dzień dobry. Chciałabym sobie troszkę ułatwić swoje codzienne obowiązki typu sprzątanie. Mój dom jest bardzo duży i posiadam również zwierzęta, więc sierści jest pełno. Myślałam nad zakupem roomby, z tego co widzę to jest to jeden z najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych. A wy jak sądzicie?

https://mirapolnext.pl/narzedzie-wielofunkcyjne-parkside-pmfw-310-d2-p-20491.html

liczęk

Re: sprzątanie

Post autor: liczęk »

W dużym sprzątaniu nawet w domu firma https://idealnesprzatanie.pl/sprzatanie-ochota/ może pomóc. Właśnie mają doświadczenie i sprawnie dokonają takiej usługi. Po remoncie czy przed przeprowadzką trzeba dokładnie posprzątać mieszkanie, więc pomoc firmy się przyda.

liść

Re: sprzątanie

Post autor: liść »

Ja szukasz profesjonalnej chemii do czyszczenia, to z własnego doświadczenia polecam markę https://www.indavox.pl/ - ja stosuję m.in. ich spray do czyszczenia kabin czy odtłuszczacz. Nie przepadam zbytnio za domowymi porządkami ale teraz idzie mi jakoś sprawniej i szybciej. Bardzo dobre są preparaty tej firmy. Polecam.

Ącki

Re: sprzątanie

Post autor: Ącki »

Ogólnie sama kwestia sprzątania moim zdaniem nawet nie podlega dyskusji i muszę przyznać, że ja akurat lubię to robić. W sumie od jakiegoś czasu zacząłem również używać dobrego czyściwa tork 190594 ponieważ wiem jak o wiele lepiej się przy jego pomocy sprząta. Oczywiście każdemu polecam takie rozwiązanie.

bielenda łódź

lótka

Re: sprzątanie

Post autor: lótka »

Nie mam czasu na sprzątanie, dlatego realizację tego zadania najrozsądniej było powierzyć specjalistom. Na nasze życzenie o porządek dbają https://pogromcykurzu.pl/#sprawdznas . Ich zadanie polega na utrzymaniu czystości w całej posesji, przez co nadaje się ona nadal do zamieszkiwania! Istna rewelacja.

elżbieta93

Re: sprzątanie

Post autor: elżbieta93 »

To prawda, Roomba od https://irobot.pl/pl/ nie ma sobie równych :) Jeśli chcesz postawić na jakość sprzątania, cichą pracę i pełną automatyzację to nie ma co się zastanawiać. Niby drobna pomoc a w moim przypadku okazała się znacznie większą niż myślałam. Mam teraz więcej czasu dla siebie, a energię pozostawiam na swoje hobby jakim jest koszykówka

Marrrrś9089

Re: sprzątanie

Post autor: Marrrrś9089 »

Moja córka bardzo się ucieszyła kiedy podarowałam jej wycieczkę za granicę w prezencie urodzinowym. Skontaktowałam się biurem podróży http://www.redotravel.pl/wycieczki/ i dopasowali mi wycieczkę pod zainteresowania córki i to co chciałaby zobaczyć. Polecam biuro podróży bo możemy znaleźć bardzo ciekawe wycieczki w dobrych cenach.

łókomska

Re: sprzątanie

Post autor: łókomska »

Sprzątanie przy użyciu chemii profesjonalnej idzie dużo sprawniej. Najważniejsze w tym wszystkim to wiedzieć, skąd to zamówić! Dlatego zdecydowałem się na niezastąpioną ofertę https://petrusserwis.pl/chemia-profesjonalna.html . Są to skuteczne i ekonomiczne środki czystości, których jakość robi niebywałe wrażenie.

Tomiś

Re: sprzątanie

Post autor: Tomiś »

Jak dla mnie właśnie Karcher ma bardzo dobry sprzęt, który można wykorzystać do pracy w domu, w ogrodzie, w firmie. Potencjał jest spory, jakość wykonania bardzo dobra. Polecam kontakt z https://karcher-intervip.com.pl/ mają naprawdę fajną i szeroką ofertę, więc bez dwóch zdań kupimy to, co realnie nam się przyda i będzie sprawdzone

Arczi

Re: sprzątanie

Post autor: Arczi »

W sumie sprzątanie jest niezwykle ważne i ja jestem przekonany, że lepiej się nam sprząta w momencie gdy posiadamy również dobrej jakości środki sprzątające. Ja od jakiegoś czasu testuję regularnie czyściwo przemysłowe https://calde.pl/czysciwo-przemyslowe i jestem już bardzo do niego przekonany.

ODPOWIEDZ