suplementy z pharmovit. warto kupić ?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

suplementy z pharmovit. warto kupić ?

Post autor: lulka »

Hej wszystkim :) ja dziś z takim szybkim pytaniem :) czy ktoś z Was kupował lub kupuje suplementy z Pharmovit? chodzi mi nie tylko o takie podstawowe witaminy ale też o te suplementy np na włosy,skórę i paznokcie :) Z góry dzięki :)
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: suplementy z pharmovit. warto kupić ?

Post autor: marija80 »

ja regularnie kupuje u nich witaminy własnie ( innych supli nie kupowałam bo nie było takiej potrzeby). ogólnie opkej, polecam. bardzo dobry skład, szybkie i skuteczne działanie.
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: suplementy z pharmovit. warto kupić ?

Post autor: yataa »

no i cenowo wydaje mi się, że te ich prodykty wychodzą bardzo korzystnie. ja jak coś musze kupić to tylko u nich. Jeśli chodzi o włosy i paznokcie to mają na pewno suplement w płynie ( zużyłam w sumie 3 butelki i włosy faktycznie sie mega wzmocniły i przestały wypadać). Jak nie chcesz w płynie to niedawno wypuścili też nowe kapsułki też na ten problem :)
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Re: suplementy z pharmovit. warto kupić ?

Post autor: Myszka »

Jesli chodzi o takie suplementy na wzmocnienie organizmu - poprawę metabolizmu ,pracy układu nerwowego czy wzmocnienie mięśni i stawów to polecam zajrzeć na ofertę 7Nutrition https://7-nutrition.com/ Ich suplementy i odżywki sa dedykowane nie tylko dla sportowców ale dla każdego z nas - w celu uzupełniania niedoborów w organizmie.
ODPOWIEDZ