Trądzik różowaty - jak sobie radzić?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Leon1987
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2020, 10:46

Trądzik różowaty - jak sobie radzić?

Post autor: Leon1987 »

Witam! Jak udało wam się wyleczyć uporczywy trądzik różowaty? Potrzebuję sprawdzonych sposobów, żeby pozbyć się tego krępującego problemu.
Awatar użytkownika
Kordian_70
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2019, 17:37

Re: Trądzik różowaty - jak sobie radzić?

Post autor: Kordian_70 »

Na własną rękę niewiele zdziałasz. Najlepiej umówić się na wizytę do specjalisty. Ja miałem przyjemność leczyć się u http://aleksanderolsztynski.pl/ i serdecznie polecam Pana doktora. Ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób dermatologicznych i muszę przyznać, że dzięki niemu już zapomniałem, z jakim problemem miałem do czynienia.
Awatar użytkownika
Agnieszka4545
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2020, 18:06

Re: Trądzik różowaty - jak sobie radzić?

Post autor: Agnieszka4545 »

Leczyłam w Cud-Med w Ostrowcu brzydkie zmiany skórne po trądziku. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam ich dalej!
Awatar użytkownika
hiciol
Posty: 79
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:50

Re: Trądzik różowaty - jak sobie radzić?

Post autor: hiciol »

mi się akurat udało wygrać walkę z trądzikiem dzięki tabletkom belara. oczywiście zaczęłam je brać w celu zabezpieczenia się przed ciążą, ale wpłynęły one również pozytywnie na wygląd mojej cery, włosów także
Awatar użytkownika
Esterrr
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, 7:44

Re: Trądzik różowaty - jak sobie radzić?

Post autor: Esterrr »

Ja ostatnio wpadlam na artykuł o tym jak się ma mezoterapia do trądziku - https://klinikamiracki.pl/mezoterapia-a-tradzik/ i tam też są wymienione sposoby walki z nim. Między innymi z tym rożowatym. Myślę że dużo możesz wyciągnąć z tego :)
Awatar użytkownika
annik
Posty: 74
Rejestracja: 07 kwie 2020, 18:59

Re: Trądzik różowaty - jak sobie radzić?

Post autor: annik »

Spróbujcie zabiegów ozonowych, bo ozon działa dezynfekująco i antybakteryjne, pomaga na wiele problemów skónych. Sprawdźcie sobie szczegółowe informacje w warszawskim Centrum Leczenia Ran Metodą Ozonoterapii. U mnie przy zwykłym trądziku doskonale się to sprawdziło, także ja jestem zadowolona.
ODPOWIEDZ