Wielorazowe pieluchy - gdzie kupić?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Felicyta85
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2020, 16:01

Wielorazowe pieluchy - gdzie kupić?

Post autor: Felicyta85 »

Cześć :) Wiele dobrego nasłuchałam się o wielorazowych pieluszkach i sama chciałabym przetestować takie rozwiązanie. Gdzie polecacie zamówić wyprawkę? :)
Awatar użytkownika
hermana
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2020, 23:26

Re: Wielorazowe pieluchy - gdzie kupić?

Post autor: hermana »

Serdecznie polecam mommymouse.com.pl. To polska produkcja, więc warto wspierać rodzime podwórko. Pieluszki są bardzo miękkie, komfortowe i w pełni bezpieczne dla dziecka. Ja jestem zachwycona.
Ałona

Re: Wielorazowe pieluchy - gdzie kupić?

Post autor: Ałona »

Jakoś nie jestem przekonana, mam dwójkę dzieciaków, niestety jedno i drugie korzysta jeszcze z pieluch, dla mnie zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem są pieluszki jednorazowe. U obu sprawdzają się pieluchy HUGGIES (wiadomo, w innym rozmiarze). Ale są naprawdę chłonne i delikatne/nie powodują podrażnień
Róża

Re: Wielorazowe pieluchy - gdzie kupić?

Post autor: Róża »

Takie pieluch oferuje sklep Pieluchy tetrowe To świętej jakości pieluchy które są proste w użyciu można stosować je wiele razy są zdrowe dla dziecka i do tego genialnie wyglądają. Ja stosowałam i genialnie sie u nas sprawdzały. Zobaczcie na oferty i zamawiajcie.
nótella

Re: Wielorazowe pieluchy - gdzie kupić?

Post autor: nótella »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.sensillo.pl/
ODPOWIEDZ