Kancelaria prawna Adrian Król

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
Awatar użytkownika
farid_98
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 7:16

Kancelaria prawna Adrian Król

Post autor: farid_98 »

Kto z was korzystał z usług kancelarii prawnej Adrian Król? Jakie macie opinie na ich temat? Potrzebuję skonsultować się z kimś doświadczonym w zakresie prawa cywilnego. Czy waszym zdaniem powinienem zgłosić się do tej kancelarii?
Awatar użytkownika
sydoniusz92
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 10:55

Re: Kancelaria prawna Adrian Król

Post autor: sydoniusz92 »

Moim zdaniem tak, bo prawo cywilne to jedna ze specjalności adwokata Adriana Króla. W mojej opinii to jeden ze skuteczniejszych prawników. Wiem, bo z wieloma miałem do czynienia ;) Poza tym mocno angażuje się w sprawę, a to bardzo istotne.
Awatar użytkownika
mateo
Posty: 29
Rejestracja: 27 lis 2019, 13:24

Re: Kancelaria prawna Adrian Król

Post autor: mateo »

Tak naprawdę kancelarii adwokackich jest wiele. Nie sposób znać wszystkie, a najbardziej komfortowo to nie mieć żadnych problemów związanych z prawem. Jednak nie zawsze się tak da, wiadomo. Ze swojej strony mogę polecić Kancelarię Adwokacką Węgłowski ze Szczecina. Skutecznie pomogli mi w sprawie o podział majątku. Widać, że mają doświadczenie.
Zofia

Re: Kancelaria prawna Adrian Król

Post autor: Zofia »

Nie znam tej kancelarii więc Ci niestety nie pomogę. No chyba, że tym, że ja korzystałam dotychczas z usług kancelarii Kancelaria Prawa Gospodarczego i Oświatowego. Choć specjalizują się w prawie gospodarczym i oświatowym, to mają też prawnika, który pomaga takim jak ja :) Jak coś to zawsze możesz do nich przedzwonić i zapytać, czy Ci pomogą w Twojej sprawie. Tutaj znajdziesz na nich namiary: https://www.kpgio.pl/
Damian

Re: Kancelaria prawna Adrian Król

Post autor: Damian »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kancelarii Ziobrowski Tax&Law w Warszawie, która specjalizuje się w doradztwie prawnym i porady podatkowe . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Oliwia

Re: Kancelaria prawna Adrian Król

Post autor: Oliwia »

Ja nie korzystałam z usług tej kancelarii ale moja znajoma poszła do znanego z tv Mateusza Mickiewicza i była rozczarowana jego podejściem do niej samej patrzył na nią z lekceważeniem.
ODPOWIEDZ