spadki pomoc prawna Gdańsk

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
Okoń

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Okoń »

Tak jak w temacie, szukam kogoś kto zajmuje się prawem spadkowym na terenie Gdańska. Potrzebuję wsparcia w tej kwestii, ponieważ po śmierci mojego dziadka, okazało się, że miał on sporo terenów, które teraz trzeba jakoś podzielić między wnuków. Jeżeli znacie kogoś, kto mógłby mi w tym pomóc, to byłabym wdzięczna. Dla mnie to już zbyt skomplikowane.
koń

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: koń »

Najlepiej będzie, jak najszybciej rozwiążesz tą sytuację. Walka z rodziną o pieniądze nigdy nie jest prosta i przyjemna, szczególnie, że nikt nie chce odpuścić. Gdyby nie fakt, że sama byłam zapisana w testamencie mojego dziadka, to nigdy nie wzięłabym ani grosza z tego spadku.
czaruś

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: czaruś »

Testamenty i spadki to dla mnie zło konieczne, niestety. Walka z rodziną nigdy nie należy do przyjemnych, a czasami po prostu nie mamy wyjścia. Polecam wam zgłosić się do Michała Mindykowskiego, który z pewnością wam pomoże jak najszybciej to załatwić. Sama korzystałam z jego usług i byłam bardzo zadowolona.

oprawy erco
ODPOWIEDZ