Gdzie kupić pierścionki zaręczynowe?

Już mi niosą suknię z welonem… Dzielimy się ślubnymi inspiracjami i doświadczeniami dotyczącymi organizacji wesela. Wybieramy zaproszenia i podpowiadamy, gdzie kupić najpiękniejszą suknię ślubną.
Awatar użytkownika
Serafin-97
Posty: 9
Rejestracja: 25 paź 2019, 13:18

Gdzie kupić pierścionki zaręczynowe?

Post autor: Serafin-97 »

Cześć! Poszukuję stylowego pierścionka zaręczynowego. Zależy mi na tym, żeby był wyjątkowy i najlepiej wykonany z platyny. Chcę zaskoczyć swoją ukochaną i sprawić jej wyjątkowy prezent na walentynki.
Awatar użytkownika
Barnaba_94
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2019, 19:07

Re: Gdzie kupić pierścionki zaręczynowe?

Post autor: Barnaba_94 »

Do walentynek masz jeszcze trochę czasu, ale dobrze, że już robisz poszukiwania. Według mnie biżuteria platynowa jest naprawdę przepiękna. Ma dużo większy połysk niż złoto, dzięki czemu świetnie się prezentuje.
Awatar użytkownika
zarko-81
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:58

Re: Gdzie kupić pierścionki zaręczynowe?

Post autor: zarko-81 »

Polecam Ci sprawdzić sklepjubilerski.com - mają teraz duże rabaty, a pierścionki mają piękne, idealne na zaręczyny. Jeśli chodzi o te wykonane z platyny, to mają bardzo duży wybór, mnie urzeka pierścionek zaręczynowy z szafirem!
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: Gdzie kupić pierścionki zaręczynowe?

Post autor: venduin »

To tak przy okazji zaręczyn musisz pomyśleć o czymś takim jak Rose Bear, a jeżeli nie wiesz o czym mówię to zerknij tutaj https://rosebears.pl/ ostatnio mój brat oświadczał się swojej kobiecie i była bardzo, ale to bardzo zadowolona dlatego tutaj taka mała porada ode mnie :D Pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ