jakie auto do ślubu?

Już mi niosą suknię z welonem… Dzielimy się ślubnymi inspiracjami i doświadczeniami dotyczącymi organizacji wesela. Wybieramy zaproszenia i podpowiadamy, gdzie kupić najpiękniejszą suknię ślubną.
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 39
Rejestracja: 07 mar 2019, 9:08

jakie auto do ślubu?

Post autor: Kleo »

Bardzo serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą katalogu usług z branży weselnej cozweselem.pl. Najpopularniejsze usługi, jakie znajdziesz na ich stronie to auta do ślubu, zespoły na wesele i lokale na wesele.
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: rudaa »

Wiesz wszystko tak naprawdę co potrzebne jest na ten wyjątkowy dzień znajdziesz również na portalu ogłoszeniowym https://www.kaliszak.pl/slub-wesele-kalisz . Widziałam tam, że ogłaszają się firmy z różnymi dekoracjami, ale i również świadczące usługi w zakresie oprawy muzycznej. Możecie znaleźć tam nawet fotobudki.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: Weronika »

Z tego co się orientuję, to wynajem samochodu do ślubu, zarówno z kierowcą, jak i bez kierowcy, oferuje na przykład wypożyczalnia samochodów Rent Dream Car, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://rentdreamcar.pl/. Polecam, bo flota tam naprawdę robi wrażenie - mają tam luksusowe samochody takie jak Audi, BMW, Mercedes, Lexus i inne.
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: magdi »

Mój brat miał szczęście, że jego bardzo dobry kumpel kupił sobie nowy samochód marki Porsche, Panamerę i sam się zaoferował, że może tym samochodem ich zawieźć do ślubu. Takim to i ja bym chciała, robi wrażenie. Jak pytałam, to on w Porsche Centrum Sopot kupował. Trzeba przyznać, że ta marka ma swoją klasę.
Awatar użytkownika
domek
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2019, 16:40

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: domek »

ja miałam swojego taty auto :p
ODPOWIEDZ