Jakim samochodem jechaliście do ślubu? Słupca.

Już mi niosą suknię z welonem… Dzielimy się ślubnymi inspiracjami i doświadczeniami dotyczącymi organizacji wesela. Wybieramy zaproszenia i podpowiadamy, gdzie kupić najpiękniejszą suknię ślubną.
Awatar użytkownika
WasiakN
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2020, 16:05

Jakim samochodem jechaliście do ślubu? Słupca.

Post autor: WasiakN »

Jakim samochodem jechaliście do ślubu?
Ja mieszkam w Słupcy (woj. wielkopolskie). Polecicie mi gdzie można wypożyczyć jakieś naprawdę fajne auto do ślubu?
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Jakim samochodem jechaliście do ślubu? Słupca.

Post autor: radosna »

My postawiliśmy na nowoczesne i eleganckie auto. Jechali audi sq7 w perłowym kolorze. Auto wypożyczyliśmy od firmy AutoRawicki z Orchowa, to całkiem niedaleko Słupcy.
Awatar użytkownika
WasiakN
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2020, 16:05

Re: Jakim samochodem jechaliście do ślubu? Słupca.

Post autor: WasiakN »

A mają jeszcze jakieś inne auta czy tylko to? W sumie takim suwem fajnie by było podjechać :D
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Jakim samochodem jechaliście do ślubu? Słupca.

Post autor: radosna »

WasiakN pisze: ↑05 sie 2020, 23:46 A mają jeszcze jakieś inne auta czy tylko to? W sumie takim suwem fajnie by było podjechać :D
Oj tego to już Ci nie powiem, my innych nie rozważaliśmy bo to od razu wpadła nam w oko. Naprawdę mega klasa i ile miejsc w środku! Bardzo wygodnie się jechało no i nie ma co się oszukiwać - wrażenie auto na gościach zrobiło :D
Awatar użytkownika
WasiakN
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2020, 16:05

Re: Jakim samochodem jechaliście do ślubu? Słupca.

Post autor: WasiakN »

Nie dziwie się, fura jak marzenie :D A masz do nich jakieś namiary?
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Jakim samochodem jechaliście do ślubu? Słupca.

Post autor: radosna »

WasiakN pisze: ↑05 sie 2020, 23:53 Nie dziwie się, fura jak marzenie :D A masz do nich jakieś namiary?
Proszę bardzo: http://autorawicki.pl/ Mają stronke internetową, więc tam znajdziesz wszystkie namiary :)
Awatar użytkownika
WasiakN
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2020, 16:05

Re: Jakim samochodem jechaliście do ślubu? Słupca.

Post autor: WasiakN »

radosna pisze: ↑05 sie 2020, 23:56
WasiakN pisze: ↑05 sie 2020, 23:53 Nie dziwie się, fura jak marzenie :D A masz do nich jakieś namiary?
Proszę bardzo: http://autorawicki.pl/ Mają stronke internetową, więc tam znajdziesz wszystkie namiary :)
Dzięki wielkie ! A powiedz mi jeszcze - oni dają kierowce swojego czy trzeba samemu prowadzić?
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Jakim samochodem jechaliście do ślubu? Słupca.

Post autor: radosna »

WasiakN pisze: ↑06 sie 2020, 0:06
radosna pisze: ↑05 sie 2020, 23:56
WasiakN pisze: ↑05 sie 2020, 23:53 Nie dziwie się, fura jak marzenie :D A masz do nich jakieś namiary?
Proszę bardzo: http://autorawicki.pl/ Mają stronke internetową, więc tam znajdziesz wszystkie namiary :)
Dzięki wielkie ! A powiedz mi jeszcze - oni dają kierowce swojego czy trzeba samemu prowadzić?
Dają kierowcę. Auto jest już ozdobione i błyszczące. Wszystko na połysk, jakby wyjechało dopiero co z salonu ;)
Awatar użytkownika
eleonor34
Posty: 81
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:40

Re: Jakim samochodem jechaliście do ślubu? Słupca.

Post autor: eleonor34 »

Najlepiej jak jest blisko ;) Moja siostra miała wesele w Glamour we Wrocławiu. Lokal jest blisko Urzędu Stanu Cywilnego ,więc zwyczajnie przeszliśmy piechotą, po drodze były fajne zdjęcia, tak inaczej ;) Sam lokal jak ktoś by chciał tam coś zorganizować to warto. Fajne miejsce, dobre jedzenie, świetna impreza. Polecam każdemu kto z tych okolic.
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Jakim samochodem jechaliście do ślubu? Słupca.

Post autor: magdi »

Jak dla mnie najlepszym, mega reprezentatywnym. Mój brat się zaoferował jak kupił sobie w Porsche Centrum Sopot nowiuśką Panamerę. Chorował na to auto, a cieszył się że nie wiem. Oczywiście kurs mieliśmy gratis, w końcu rodzina :) Ale samochód super, robi wrażenie.
koniec

Re: Jakim samochodem jechaliście do ślubu? Słupca.

Post autor: koniec »

Nie mam pojęcia tak naprawdę, bo wydaje mi się, że takie rzeczy to u każdego inaczej wychodzą. Podobnie jest z takimi usługami jak fotografia ślubna Chorzów , ale my możemy sobie przecież polecać dobre rozwiązania. To od tego zależy tak naprawdę to, czy komuś się wesele uda, czy nie. Bo nie każdy może sprostać zadaniu, tak naprawdę.
ODPOWIEDZ