Obrączki - jaki sklep?

Już mi niosą suknię z welonem… Dzielimy się ślubnymi inspiracjami i doświadczeniami dotyczącymi organizacji wesela. Wybieramy zaproszenia i podpowiadamy, gdzie kupić najpiękniejszą suknię ślubną.
Awatar użytkownika
Cezaryna_80
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2020, 16:13

Obrączki - jaki sklep?

Post autor: Cezaryna_80 »

Hej! Szukam godnego polecenia sklepu jubilerskiego z dużym wyborem obrączek ślubnych. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
Kwiatosława78
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2019, 5:01

Re: Obrączki - jaki sklep?

Post autor: Kwiatosława78 »

Zdecydowanie sklepjubilerski.com. Jubiler Lisiewski ma moim zdaniem najlepsze ceny, a przy tym naprawdę wysoką jakość wyrobów. Mam od nich kilka pierścionków, są pięknie wykonane. Poza tym obsługa jest bardzo sympatyczna :)
Awatar użytkownika
Manga98
Posty: 175
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:54

Re: Obrączki - jaki sklep?

Post autor: Manga98 »

Właśnie też jestem zainteresowana ciekawymi wyrobami jubilerskimi, bo moja mama kończy 50 lat i chciałabym podarować jej coś trwałego i wyjątkowego!
Awatar użytkownika
pakosia
Posty: 72
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:49

Re: Obrączki - jaki sklep?

Post autor: pakosia »

Na pewno tutaj https://www.karkosik.pl/14-obraczki-slubne na spokojnie warto się rozejrzeć. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań. Prawda jest taka, że nie warto kupować obrączek pod wpływem chwili. Należy wszystko dokładnie przemyśleć. Muszą one się podobać jednemu i drugiemu z małżonków, bo taka obrączka będzie z nami praktycznie do końca życia.
ODPOWIEDZ