Gdzie kupujecie leki?

Tutaj dzielimy się ciekawymi artykułami o tematyce politycznej, wymieniamy się opiniami i dyskutujemy o naszych poglądach.
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 122
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:35

Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Monik87 »

Zastanawiam się, czy Wy też kupujecie już leki przez internet. Ja nie lubię przepłacać, dlatego też zakupy online są dla mnie tak bardzo atrakcyjne. W https://www.apteka-leki.pl/ można znaleźć bardzo ciekawe ceny na wszystkie leki, więc na pewno powinniście tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Mietko
Posty: 38
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:55

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Mietko »

No i dzięki bardzo za te porady
Ostatnio zmieniony 18 mar 2020, 13:26 przez Mietko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jurka
Posty: 115
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:27

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: jurka »

Mnie interesuje także, z jakiego źródła kupujecie sterydy? Macie sprawdzone sklepy? Czy oferta https://sterydy.co/ jest warta uwagi? Widziałam tam wiele sterydów, w bardzo przystępnych cenach. Na co się zdecydować?
Awatar użytkownika
sloneczna
Posty: 50
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:48

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: sloneczna »

:)
Ostatnio zmieniony 19 mar 2020, 9:43 przez sloneczna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
americanoo
Posty: 18
Rejestracja: 17 lut 2020, 14:16

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: americanoo »

W miejscowej aptece
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2020, 12:34

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Iwona »

Apteka pod lwem.
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: yataa »

Teraz lepiej robić zakupy online, im mniej wychodzenia z domu tym lepiej. Aptek internetowych nie brakuje, każdy może wybrać ofertę najbardziej atrakcyjną dla siebie. Dobrze jest kupić coś na gorączkę, przeciwko biegunce czy jakiś dobry spray na rany. Tu polecam szczególnie Octenisept - uniwersalny środek, niedrogi, wydajny i bardzo skuteczny.
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 42
Rejestracja: 23 mar 2020, 1:49

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Wiolka »

Ja od dawna już kupuję tylko w aptece DOZ. Mają konkurencyjne ceny, sympatyczną obsługę, a co najważniejsze, od dawna już realizują e-receptę, co w obecnej sytuacji jest ogromnie wygodne.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Kamilla36 »

Najlepiej kupować je w aptece, ale przed tym trzeba wiedzieć co jest nam potrzebne. Na stronie: http://fryzjerpieskow.pl/ jest sporo informacji na temat potencji i leków stosowanych na nią. Warto przed zdecydowaniem się na którykolwiek lek, najpierw zapoznać się ze stroną - polecam ;)
Awatar użytkownika
Manga98
Posty: 175
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:54

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Manga98 »

Kupuję różnie, najczęściej offline, ale zawsze szukam na portalach gdzie można kupić dany lek i w jakiej cenie - różnice są kolosalne!

omega 3 p
emma213

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: emma213 »

No powiem Wam, że różnie. Bardzo często korzystam z aptek online, ale tylko jeśli są to leki bez recepty. Leki na receptę, takie jak mydocalm najlepiej wykupić sobie w aptekach stacjonarnych, aby mieć od razu do niego dostęp. W aptekach internetowych może być problem z wykupieniem recepty.

hangouts jak działa
rogła

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: rogła »

zazwyczaj leki kupuję stacjonarnie, moi rodzice też wolą takie zakupy, tym bardziej, że znaleźli teraz w DOZie promocje dla seniorów i jest rabat na wszystkie leki 20%. Fajnie, że ktoś pomyślał o seniorach, oni na pewno dzięki temu zaoszczędzą sporo pieniędzy, wiadomo że starsze osoby dużą część swojego budżetu przenaczaja na takie zakupy
ODPOWIEDZ