Wózki dziecięce

Tutaj dzielimy się ciekawymi artykułami o tematyce politycznej, wymieniamy się opiniami i dyskutujemy o naszych poglądach.
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 122
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:35

Wózki dziecięce

Post autor: Monik87 »

Ostatnio rozglądamy się za nowym wózkiem i muszę przyznać, że jestem po wrażeniem. Sprawdzaliśmy różne oferty na https://umalucha.pl/produkt/wozek-2w1-a ... nex-e-type i w oko wpadł na Anex cross e/type. Myślicie, że to będzie dobrym zakupem?
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Wózki dziecięce

Post autor: stokrotka »

Myślę że tak, jeśli Tobie taki wózek się podoba to ok. Ja się zdecydowałam na zakup x-landera bo jest jak dla mnie ładniejszy i bardziej bajerancki. Poza tym te wózki słyną z solidności i bezpiecznego użytkowania więc nie musiałam się zastanawiać czy jest też bezpieczny i czy aby na pewno ma atesty
Awatar użytkownika
Trenerka
Posty: 39
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:46

Re: Wózki dziecięce

Post autor: Trenerka »

Najlepiej według mnie postawić na wózki 3w1. Jednym zakupem już wszystko załatwicie i też wybierzecie porządny sprzęt za dobrą cenę. Ja taki wózek kupiłam dla mojego dziecka, już czeka w pokoju:) Myślę, że kompletując wyprawkę również przyda się wam oferta sklepu internetowego https://www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/pajace Tu proponują w dobrej cenie ubranka dla dzieci.
Awatar użytkownika
yokoko
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:15

Re: Wózki dziecięce

Post autor: yokoko »

Zgadzam się że wybranie wózka 3w1 to bardzo dobry pomysł. A dodatkowo decydując się na porządny wózek mamy pewność że otrzymujemy solidny, wygodny wózek w pełni wyposażony. Ja właśnie dlatego zdecydowałam się na Riko Qubus, gondola wózka posiada zewnętrzną regulację oparcia zaś siedzisko jest przepinane.
Awatar użytkownika
Manga98
Posty: 175
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:54

Re: Wózki dziecięce

Post autor: Manga98 »

3W1 to dobry pomysł. A lepiej nowy czy używany? Co myślicie? Wózki dobrych marek są bardzo drogie ... sama nie wiem. Doradźcie, proszę.

luneta rosyjska
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 150
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Wózki dziecięce

Post autor: caryca »

Nie zgodzę się że wózki dobrych marek są bardzo drogie, x-lander nie kosztuje fortuny a jest to bardzo dobry jakościowo solidny wózek, możesz go kupić w modnych teraz kolorach a nawet za darmo wypróbować jeśli zamówisz go online do domu
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: Wózki dziecięce

Post autor: yataa »

wózki z Cavoe są super, my mamy ten model OSIS. Nowoczesny, porządnie wykonany, kompaktowy. Waży niewiele co doceni każda osoba, która czasem musi ten wózek gdzieś wnieść ( my mieszkamy na 2 piętrze w bloku bez windy). sprzedawany jako spacerówka ale spokojnie mozna dokupić do niego gondole ( miękką lub tradycyjną)
Awatar użytkownika
paczaj
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:32

Re: Wózki dziecięce

Post autor: paczaj »

Co do wyrobu wózka dla dziecka to ja długo szukałem odpowiedniego dla mojej córki. Dopiero w tym https://espiro.pl/ sklepie producenta znalazłem taki który mi się spodobał i do tego miał wszystkie certyfikaty na których mi zależało. Także polecam bo sprawdza się fajnie.
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Wózki dziecięce

Post autor: lulka »

yataa pisze: ↑30 lip 2020, 7:05 wózki z Cavoe są super, my mamy ten model OSIS. Nowoczesny, porządnie wykonany, kompaktowy. Waży niewiele co doceni każda osoba, która czasem musi ten wózek gdzieś wnieść ( my mieszkamy na 2 piętrze w bloku bez windy). sprzedawany jako spacerówka ale spokojnie mozna dokupić do niego gondole ( miękką lub tradycyjną)
fajny jest też ten model AXO tej samej marki :) generalnie wybraliśmy go bo mieszkamy na dośc trudnym terenie i szukaliśmy czegoś z dobrą amortyzacją i porządnymi kołami. wozek robi wrażenie, i pod kątem wyglądu i pod kątem jakości wykonania.
mayka

Re: Wózki dziecięce

Post autor: mayka »

caryca pisze: ↑27 lip 2020, 11:41 Nie zgodzę się że wózki dobrych marek są bardzo drogie, x-lander nie kosztuje fortuny a jest to bardzo dobry jakościowo solidny wózek, możesz go kupić w modnych teraz kolorach a nawet za darmo wypróbować jeśli zamówisz go online do domu
Także jestem zadowolona z zakupu tego modelu wózka. Wygodny, poręczny, dosyć lekki prowadzi sie fajnie, dobrze sobie radzi podczas spacerów miejskimi chodnikami. Super.
ODPOWIEDZ