Jaki nocleg wybrać?

Byłeś na wakacjach i możesz polecić najfajniejsze hotele i knajpy? Znalazłeś świetną ofertę w biurze podróży? Napisz o tym, podziel się swoją opinią!
Awatar użytkownika
kochan_88
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2021, 15:50

Jaki nocleg wybrać?

Post autor: kochan_88 »

Witam forumowicze. Gdzie najczęściej rezerwujecie noclegi? Mam na myśli konkretne rodzaje obiektów noclegowych. Jedni wolą hotele, inni pensjonaty, a niektórym to obojętnie byle cena nie była wysoka. Ja należę do tej ostatniej kategorii. W tym roku trafiłem na tanie pokoje przy plaży Krynica Morska i już teraz wiem, że wyjazd będzie udany. Też macie jakieś ciekawe plany?
Awatar użytkownika
martka
Posty: 119
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:47

Re: Jaki nocleg wybrać?

Post autor: martka »

Myślę, że wybór noclegu i hotelu na wakacje to najmniejszy problem. Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na bezpieczeństwo - swoje i swojej rodziny. Jeśli planujesz podroż samochodem, to świetną opcją jest wynajem samochodów Katowice Ta firma ma zadbane samochody, wszystkie po przeglądach - sama sprawdź :_
miło

Re: Jaki nocleg wybrać?

Post autor: miło »

To zawsze nas nurtowało, ale patrzymy po opiniach i później już dzwonimy w określone miejsce i rezerwujemy albo rezerwujemy przez internet, jeżeli można. Niedawno nocowaliśmy w hotelu Łozowa prowadzonym przez firmę Cezamet https://www.cezamet.com.pl/?site=3 w Poznaniu. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, noclegi są u nich tanie, a warunki bardzo dobre, jest czysto i wygodnie, zdecydowanie ich polecam.
ODPOWIEDZ