Plany urlopowe

Byłeś na wakacjach i możesz polecić najfajniejsze hotele i knajpy? Znalazłeś świetną ofertę w biurze podróży? Napisz o tym, podziel się swoją opinią!
Awatar użytkownika
herma1991
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2021, 6:03

Plany urlopowe

Post autor: herma1991 »

Hej wszystkim! Zdradzicie jakie są wasze tegoroczne plany urlopowe? Ja nie mogę się zdecydować, czy góry, czy jednak morze, chociaż odrobinę jestem jednak za tą drugą opcją. Podpowiedzcie, jaki hotel krynica morska przy plaży jest godny polecenia?
Awatar użytkownika
mencka
Posty: 69
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:53

Re: Plany urlopowe

Post autor: mencka »

Moje plany urlopowe chyba nie wypalą, dla zostawię dla wszystkich zainteresowanych portal z ciekawymi wyjazdami nad morze https://urlopbezgranic.pl/wakacje-dla-o ... ad-morzem/ . Tu znaleźć można m.in. wakacje dla osób niepełnosprawnych nad morzem , dla seniorów , wycieczki itd.
słota

Re: Plany urlopowe

Post autor: słota »

wybieramy się nad nasz Bałtyk, już sie nie mogę doczekać i trzymam kciuki żeby pogoda dopisała i żeby nikt nie złapał żadnej infekcji, wezmę ze sobą vaxol, ten spray jest na bazie oliwy z oliwek, zawsze psikam dzieciom przed szaleństwami nad wodą dzięki temu nie ma problemu z zaleganiem wody w uszach
itała

Re: Plany urlopowe

Post autor: itała »

Niedawno wróciliśmy z naszego urlopu :). Skorzystaliśmy z oferty pięknego ośrodka z domkami na skraju Poleskiego Parku Narodowego - Riviera w Krasnem pod Lubinem. Miejsce uwielbiamy, mają szeroką ofertę. To odrodek nad jeziorem, z piaszczystą plażą, kąpieliskiem, mają kajaki, żaglówkę, rowery wodne, boiska do gry w piłkę. Spędziliśmy tam tydzień i to wciąż za mało, by w pełni skorzystać z atrakcji, jakie oferują :), polecam gorąco.
sięww

Re: Plany urlopowe

Post autor: sięww »

Urlop mamy we wrześniu tym razem i wtedy jedziemy w sprawdzone miejsce, czyli do ośrodka Zalesie Mazury Active Spa. Bierzemy dzieciaki i jedziemy się bawić :). Tam w ramach pakietu mamy różnego rodzaju atrakcje, dzieci będą miały warsztaty, ale nawet w ofercie podstawowej jest spa, basen, mini zoo, ale i place zabaw dla dzieciaków z animatorami, którzy dobrze się nimi zajmą, wiem, bo już tam nieraz byliśmy i za każdym razem nam się podobało, plus uznają bony turystyczne ;).
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Plany urlopowe

Post autor: Kamilla36 »

Od zawsze ceniłam sobie luksus, dlatego wybierając miejsca na urlop zależało mi przede wszystkim na dobrym hotelu. Na stronie: https://www.rezydencjahotel.pl/biznes/konferencje jest oferta właśnie takiego w Piekarach Śląskich. Jego oferta jest bardzo szeroka - ja zamierzam zorganizować tutaj konferencję.

utylizacja choinki warszawa
markł

Re: Plany urlopowe

Post autor: markł »

Ja ostatnio zainteresowałem się tematem desek sup. Znalazłem dobry sklep https://deskidoplywania.pl/ z deskami oraz akcesoriami, potrzebnymi do pływania na deskach. Dopiero się uczę, ale i tak przynosi to mega frajdę. Już namówiłem znajomych do pływania na deskach i w najbliższym sezonie jedziemy już ekipą
vandaa

Re: Plany urlopowe

Post autor: vandaa »

A czy ktoś z was może wybiera się do Poznania? Ja właśnie na kilka dni i służbowo, i prywatnie. Dlatego szukam dla siebie teraz lokum i tak zastanawiam się nad tym czy apartament wyspiańskiego nie będzie dla mnie odpowiedni. Czy ktoś z was tam już był?
Mini

Re: Plany urlopowe

Post autor: Mini »

My na pewno na urlop wybierzemy coś w Polsce. Tutaj jest tyle pięknych regionów, niektóre zupełnie nieodkryte. Możńa tam wypocząć bez hałasu, bez komercji. A my właśnie taki wypoczynek najbardziej cenimy.
Coni

Re: Plany urlopowe

Post autor: Coni »

Masz racje, też lubimy odkrywać w Polsce nowe, ciekawe i piękne zakątki. Ostatnio przypadły nam do gustu Kaszuby. Byliśmy na weekend w Gościńcu Malinówka - niedaleko Wieżycy. Bardzo urokliwe miejsce. Gościniec ma wygodne, czyste, dobrze urządzone pokoje, oferuje pyszną kuchnię. Do tego piękna przyroda, cisza i spokój. Wszystko co potrzebne do odpoczynku.
kaja9933

Re: Plany urlopowe

Post autor: kaja9933 »

Widzę, że niektóre osoby piszą tutaj o jeziorach, kajakach i innych aktywnościach nad wodą. Świetna sprawa, ale z doświadczenia wiem, że warto zaopatrzyć się tutaj w różne sprawdzone gadżety. Myślę, że ciekawą propozycją na pewno może być plecak wodoszczelny . Sprawdzi się on Wam w wielu różnych sytuacjach i zabezpieczy rzeczy w środku.
Awatar użytkownika
martka
Posty: 119
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:47

Re: Plany urlopowe

Post autor: martka »

Obecnie szukam noclegi kaszuby na kilkudniowy wypad z mężem. Chcemy odpocząć od zgiełku miasta. Dlatego chętnie poznam wasze propozycje :) Im bliżej natury, tym lepiej dla nas.
Dior75

Re: Plany urlopowe

Post autor: Dior75 »

Skoro już mówimy o urlopie, to trzeba pamiętać, aby odpowiednio go zorganizować, a także znaleźc komfortowy nocleg. W tym celu polecam zajrzeć na stronę: https://westerncamp.pl/ . Tutaj chyba można znaleźć najciekawszy nocleg w Zatorze, a przy okazji można fajnie spędzić czas w energylandii.
morgana

Re: Plany urlopowe

Post autor: morgana »

A czy ktoś z was może tutaj https://www.super-apartamenty.pl/apartamenty korzystał z apartamentów w Poznaniu? Czy faktycznie ich lokale są takie ładne, komfortowe i dobrze urządzone? Tak pytam, ponieważ mam wyjazd biznesowy i zastanawiam się czy u nich się ulokować.
ODPOWIEDZ