Restauracja w Warszawie

Byłeś na wakacjach i możesz polecić najfajniejsze hotele i knajpy? Znalazłeś świetną ofertę w biurze podróży? Napisz o tym, podziel się swoją opinią!
Awatar użytkownika
Dariaa
Posty: 14
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:38

Restauracja w Warszawie

Post autor: Dariaa »

Niedawno wróciłam z Warszawy. Byłam na konferencji biznesowej i ze znajomymi postanowiliśmy się wybrać wieczorem w miasto. Padło na Fort Służew, gdyż nigdy tam nie byliśmy. I wybraliśmy świetne miejsce, z klimatem, zwłaszcza wieczorem Fort jest pięknie oświetlony. Na kolację wybraliśmy restaurację Garo Sushi, gdzie podano nam wyśmienite sushi oraz zupę japońską. Polecam.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: billy »

Jeśli szukaliście dobrej restauracji z sushi w Lublinie to zdecydowanie polecam wam zerknąć pod ten link http://takushisushi.pl/ gdzie znajdziecie sporo bardzo fajnych rzeczy związanych z sushi, rzecz jasna do jedzenia :D . Jak chcecie spróbować sushi lub po prostu lubicie - to miejsce jest dla was.

stress killer
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 161
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: Badaka »

Dobra restauracja zawsze świetnie się sprzeda. Polacy coraz częściej doceniają dobrą kuchnie. Tu myślę, że warto może dlatego też pomyśleć o własnej gastronomii. Sprawdźcie sobie tu ofertę od https://www.trafinoil.pl Znajdziecie tu olej dla gastronomii

dymo windows 8
Awatar użytkownika
papcio
Posty: 96
Rejestracja: 15 maja 2019, 17:37

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: papcio »

Skoro mowa o kuchniach bardziej orientalnych to z pewnością musicie odwiedzić Restaurację Leila w Warszawie gdzie serwują przepyszne potrawy z owoców morza czy też ryb. Nigdy dotąd nie jadłam tak pysznego humusu, ba nawet nie wiedziałam co to jest. A w tej restauracji nie dość że podadzą Ci humus to możesz spróbować różnych innych dań arabskich. Super że powstają takie restauracje
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: rudaa »

A czy ktoś z was prowadzi własną restaurację, czy planuje prowadzić. Interesuje mnie coś takiego jak aranżacja wnętrz szczecin wszelkich lokali. Chce otworzyć swój punt gastronomiczny, ale nie mam pomysłu na jej wygląd. A wiadomo, że jest to ważna kwestia. W sieci widziałam, że poleca się firmę http://www.formadesign.szczecin.pl/aranzacja-wnetrz/ . Czy ktoś z was może ich kojarzy?
Awatar użytkownika
alik
Posty: 94
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:52

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: alik »

Jestem miłośniczką raczej tradycyjnej, polskiej kuchni. Fajnie, że są więc restauracje typu http://www.restauracjaursus.pl/ , które mają tak pyszne menu typowo polskie. Bardzo polecam ich zupy. Codziennie nowe menu, do syta i smacznie.
Awatar użytkownika
Marta74
Posty: 27
Rejestracja: 05 kwie 2020, 18:59

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: Marta74 »

My pomimo pandemii zamawiamy teraz jedzonko na wynos lub z dowozem. trzeba wspierać lokalne knajpki, żeby niepoupadały i żeby ludzie nie stracili pracy. Ostatnio zamówiliśmy w Oberży pod Czerwonym Wieprzem super jedzenie. Jednak co polska kuchnia to polska kuchnia

pixel gun 3d gra na komputer
Awatar użytkownika
Miroslaw221
Posty: 113
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: Miroslaw221 »

Miejsce w którym można smacznie zjeść to https://naskrajnej.pl/biznes-lunch/ polecam szczególnie na spotkania firmowe, bo ja tam takie zorganizowałem. Jestem zadowolony że wybrałem to miejsce, bo wnętrza sa bardzo eleganckie. Jedzenie smaczne. Zobacz szczególnie jeśli chcesz zrobić wrażenie na swoich gościach a nie wiem co wybrać. Polecam
Awatar użytkownika
looser
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:22

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: looser »

Little Barrel jest restauracją dla rodzin, dzieci, par i biznesów ;D . Zapewniamy nieporównywalny klimat, miłą obsługę, ale również i dania, jakich nie jedliście nigdzie indziej. Ogólnie mamy dania dla dzieci w osobnej karcie, dobre wina, ale także i lody smaczne i domowe. Zapraszamy Państwa serdecznie.
Awatar użytkownika
plazowiczka778
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2020, 12:01

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: plazowiczka778 »

Ja mam swoje bistro w Katowicach i ostatnio postanowiłam rozszerzyć swój mały biznes o przestrzeń zewnętrzną. Nie wiedziałam dokładnie jak wyposażyć ogródek restauracyjny, ale poczytałam co nieco na ten temat i, muszę przyznać, że coraz więcej gości pojawia się w naszej przestrzeni. Całkiem fajna sprawa!
Awatar użytkownika
Whitey
Posty: 48
Rejestracja: 16 mar 2020, 21:28

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: Whitey »

Coraz mniej dobrych restauracji jest niestety w Warszawie.
polaś

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: polaś »

Dość często zdarza się, że nie umawiamy się na biznesowy obiad, czy kolację. I bywa i tak, że nie bardzo wiemy, gdzie się wybrać na służbowy posiłek. Może stworzymy listę miejsc w różnych miastach, gdzie można dobrze zjeść, a jednocześnie panuje miła, elegancka i kameralna atmosfera ?? Ja od siebie polecam elegancką restaurację Akademia w Warszawie, to idealne miejsce na spotkanie z kontrahentem.
Awatar użytkownika
MAYA
Posty: 122
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:54

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: MAYA »

Bardzo dobra jest też restauracja Szkutnia, więc polecam się tam wybrać lub też zamówić z dowozem jeśli macie ochotę na coś dobrego.
ODPOWIEDZ