Wyjazd do stolicy

Byłeś na wakacjach i możesz polecić najfajniejsze hotele i knajpy? Znalazłeś świetną ofertę w biurze podróży? Napisz o tym, podziel się swoją opinią!
Awatar użytkownika
funcia
Posty: 76
Rejestracja: 27 lut 2019, 12:58

Wyjazd do stolicy

Post autor: funcia »

Witam! Jest taka opcja, że wybieram się do Stolicy na 2-3 dni i dostałam zadanie zorganizowania całej wyprawy pod względem zwiedzania. Wycieczka raczej typowo rodzinna, więc szukam obiektów, które zainteresują zarówno dziewięcioletnią dziewczynkę, jak i faceta dochodzącego do pięćdziesiątki. I prosiła bym też o info gdzie dokładnie jest restauracja Akademia. Co warto zobaczyć w Warszawie?
Awatar użytkownika
senator
Posty: 50
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:16

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: senator »

A ja to się zastanawiam, czy ktoś podróżował do stolicy z Wielkopolski, ale skuterem? Patrzyłem na Skutery Romet i nawet podobają mi się propozycje cenowe, ale nie wiem, czy to nie jest trochę wariackie. W końcu z Warszawy do Poznania jest no, ponad 400 km, więc na pewno czekałby mnie kawał samotnej drogi.. Mam dopiero
32 lata, ale i tak nie wiem, czy dam radę..
Awatar użytkownika
Zanetto
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 13:13

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: Zanetto »

Pamiętajcie o dobrym noclegu w stolicy. Ja się zatrzymałem w CityApartments i dawno nie spałem lepiej. Czyste i zadbane kwatery jak najbardziej na plus.
Raz na jakiś czas w naszym życiu pojawiają się ludzie, po których sprzątamy latami.
Awatar użytkownika
papcio
Posty: 96
Rejestracja: 15 maja 2019, 17:37

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: papcio »

A ja także byłam w stolicy na kilka dni w sprawach zawodowych i nocowałam w https://kwatery-pracownicze-pruszkow.pl/. Zastanawiacie się dlaczego właśnie tam? otóż musiałam sprawdzić jakie warunki tam mają, gdyż jak wszystko pójdzie po mojej myśli to będę potrzebowała dobrych kwater dla swoich pracowników, a wiadomo co się samemu sprawdzi to lepiej się na tym wyjdzie
Awatar użytkownika
celur
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 17:46

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: celur »

Niespecjalnie mam tutaj jakąś wiedzę. Niestety nic Ci nie podpowiem.
- Nie traktuj mnie z góry.
- Trudno byłoby mi traktować ciebie z dołu. Jesteś za niska.
Awatar użytkownika
senator
Posty: 50
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:16

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: senator »

Bywałem kiedyś w stolicy i nie mogę powiedzieć, żeby było to brzydkie miasto. Jednak nie urzekło mnie jakoś. A szczególnie nie podobają mi się zadzierający nosa Warszawianie. Ale nie o tym chciałem mówić. Ja to akurat teraz szykuję się na wyjazd biznesowo-wypoczynkowy do Francji, a dokładniej potrzebne mi są dobre połączenia, ale i tanie loty do Paryża . Możecie mi coś zasugerować? Akurat tam nie latałem, a jak już, to firmowo się wszystko załatwiało, a teraz mam sam wybierać. To jak? Coś zaproponujecie?
Awatar użytkownika
tetrus
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2019, 13:47
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: tetrus »

Warszawa to cel na przyszły rok.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2020, 18:02 przez tetrus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mietko
Posty: 38
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:55

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: Mietko »

Może postawicie na jakąś bardziej ambitną wycieczkę? Można jak najbardziej zaliczyć wycieczkę do stolicy ale niekoniecznie Polski:) Ja to raczej staram się latać za granicę na swoje wycieczki. Tu zerknijcie sobie na stronkę http://www.bielsko.biala.pl/firmy/porad ... da-kieszen Takie portale na pewno będą świetną dawką inspiracji na wasze wakacyjne podboje. Proponują tu kilka fajnych miejsc nie tylko na fajne wycieczki, ale także i w bardzo atrakcyjnej cenie.

serwis drukarek oki kraków
Awatar użytkownika
ropucha
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:29

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: ropucha »

Szczerze mówiąc to jeszcze nie byłam nigdy w Warszawie, ale zamierzam to nadrobić i w ten weekend wybieramy się tam. Dlatego też robię rozeznanie jakie można odwiedzić tam miejsca. Koleżanka poleciła mi spacer po Forcie Służew który podobno jest bardzo fajnym miejscem. Oczywiście po przyjeździe zrobiliśmy sobie mały spacerek i na koniec zgłodnieliśmy. A że byliśmy w Forcie Służew to trafiliśmy do restauracji Garo Sushi gdzie zjedliśmy rewelacyjne sushi. Super, że w końcu udało nam się wyjechać do Warszawy
Awatar użytkownika
Trenerka
Posty: 39
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:46

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: Trenerka »

Ja to zdecydowanie wole postawić na jakieś inne wycieczki - bardziej na łonie natury:) Zerknijcie sobie tu na stronkę http://www.amos.auto.pl jeżeli często wybieracie się na różne wycieczki. Znajdziecie tu spory wybór bagażników dachowych, boksów na dach samochodu.
Awatar użytkownika
Miroslaw221
Posty: 113
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: Miroslaw221 »

Trenerka pisze: ↑07 kwie 2020, 14:47 Ja to zdecydowanie wole postawić na jakieś inne wycieczki - bardziej na łonie natury:) Zerknijcie sobie tu na stronkę http://www.amos.auto.pl jeżeli często wybieracie się na różne wycieczki. Znajdziecie tu spory wybór bagażników dachowych, boksów na dach samochodu.
ja polecam Ci wycieczki szkolne Warszawa z biura podróży Atas. Moje dzieci kilka razy z klasą były z nimi i bardzo się im podobało. Super organizacja i korzystne ceny. Mają sprawdzone bazy noclegowe i przeoźników.
Awatar użytkownika
mariola12
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:20

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: mariola12 »

Jak wybierasz się do stolicy to odpowiednio się przygotuj i skorzystaj z oferty sklepu https://akcesoria-podrozne.pl/ bo na pewno ci ułatwi wyjazd. Zwłaszcza ich organizery podróżne świetnie sprawdzą bo nie pozwolą ci pominąć niczego. Zabierzesz wszystko co potrzebne i unikniesz na wyjeździe kompromitacji.
Awatar użytkownika
Dorotea
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2020, 11:42

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: Dorotea »

funcia pisze: ↑13 mar 2019, 7:52 Witam! Jest taka opcja, że wybieram się do Stolicy na 2-3 dni i dostałam zadanie zorganizowania całej wyprawy pod względem zwiedzania. Wycieczka raczej typowo rodzinna, więc szukam obiektów, które zainteresują zarówno dziewięcioletnią dziewczynkę, jak i faceta dochodzącego do pięćdziesiątki. I prosiła bym też o info gdzie dokładnie jest restauracja Akademia. Co warto zobaczyć w Warszawie?
Ja na pewno polecam Centrum Nauki Kopernik, ale koniecznie musicie zaplanować kilka godzin na zwiedzanie. To taka atrakcja, że rodzice i dzieciaki nie będą się nudzić.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: billy »

Moja znajoma szuka jakiegoś miejsca, w którym mogłaby urządzić swoje urodziny. Liczę na wasze propozycje, ponieważ ja już nie wiem jak jej dogodzić. Wstępnie ustaliliśmy, że Rancho pod bocianem https://www.ranchopodbocianem.pl jest najlepszym wyborem, ale może wy jeszcze coś ciekawego zaproponujcie.
Awatar użytkownika
ropucha
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:29

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: ropucha »

Jeśli chodzi o wyjazd do stolicy to nie powiem bo to super pomysł, gdyż nie zawsze mamy okazję tam być. Oczywiście podczas zwiedzania każdy zgłodnieje dlatego też rozglądaliśmy się za restauracją w której można smacznie zjeść. I tak weszliśmy do restauracji Little Barrel Warszawie na Natolinie. Można zjeść tu obiad z przyjaciółmi, złapać szybki lunch w przerwie lub napić się wina z przyjaciółką. Także lepiej trafić nie mogliśmy
Awatar użytkownika
mariola12
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:20

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: mariola12 »

Kiedy planujesz wyjazd na dłuższą metę to należy się odpowiednio przygotować i tu będą potrzebne akcesoria takie jak torby, walizki i organizery a te znajdziesz https://akcesoria-podrozne.pl/ Osobiście polecam zakupić wszelkie organizery bo masz wtedy gwarancję że niczego nie zapomnisz od butów po biżuterię a dodatkowo będzie to posegregowane. Sklep zapewni ci wszelkie produkty z tego zakresu.
Awatar użytkownika
tetrus
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2019, 13:47
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: tetrus »

Ciekawą wycieczkę do stolicy ma w swojej ofercie biuro podróży Arko-Travel z Wrocławia. Plan dwudniowego wyjazdu zaprezentowany jest na stronie http://www.arko-travel.pl/warszawa.php i wygląda bardzo atrakcyjnie pod względem organizacyjnym. Każdy prawdziwy turysta z pewnością będzie zadowolony z takiego programem wycieczki do Warszawy i wróci do domu z poczuciem ciekawie spędzonego czasu.
WaleriaŁ

Re: Wyjazd do stolicy

Post autor: WaleriaŁ »

Witam, co Państwo myślą na temat rewitalizacji budynków historycznych w Warszawie? Osobiście uważam, że rewitalizacja w dużej mierze podnosi walory estetyczne przestrzeni publicznej oraz zwiększa użyteczność obszarów poprzemysłowych. Obecnie to chyba najwyraźniejszy trend urbanistyczny, który przybiera na sile.
ODPOWIEDZ