Co na rozszerzone pory?

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
mała12

Co na rozszerzone pory?

Post autor: mała12 »

Co kupić skutecznego na rozszerzone pory i przebarwienia? Mam skórę raczej tłustą, sporo zmian trądzikowych. Chciałabym zainwestować w jakiś jeden porządny kosmetyk z górnej półki który sprawnie pomoże mi tą cerę ogarnąć. Chociaż nieco rozjaśnić przebarwienia a do tego nie podrażniać. Będę wdzięczna za wszystkie porady.
Awatar użytkownika
irka
Posty: 79
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:00

Re: Co na rozszerzone pory?

Post autor: irka »

Nie piszesz nic o obecnej pielęgnacji. Możesz sobie kupić jeden super kosmetyk ale jak nie będziesz dobrze oczyszczać skóry, nawilżać to na pewno nie zadziała tak jak powinien, jak by mógł. Ja jestem zdania, że wszystko co robimy, co nakładamy na twarz ma wpływ na efekt końcowy.
mała12

Re: Co na rozszerzone pory?

Post autor: mała12 »

Muszę przyznać, że nie wydaję dużo na kosmetyki, za każdym razem biorę ze sklepu coś innego. I właśnie zdarzają się podrażnienia, muszę mieć uczulenie na jakiś składnik ale nie wiem na jaki. W każdym razie robię peelingi, żele do cery tłustej kupuję zawsze. Ale nie niwelują porów czy przebarwień.
Przemysław

Re: Co na rozszerzone pory?

Post autor: Przemysław »

Próbowałaś maści na poprawę cery twarzy? Jeżeli nie to sprawdź tutaj https://ktomalek.pl/produkty-do-twarzy/k-132/1 czy nie ma czegoś co by cię interesowało. Masz tam kosmetyki nawilżające, odżywcze, odbudowujące cerę i nie tylko. Musisz sobie wyszukać co by Cię interesowało.
łodyga

Re: Co na rozszerzone pory?

Post autor: łodyga »

Jeśli skóra jest skłonna do podrażnień to sięgnij po dermokosmetyki. Ja z takich naprawdę dobrych kosmetyków do cery tłustej, na przebarwienia i rozszerzone pory polecam serum korygujące Avene Cleanance Women. Prawdziwy koncentrat, o lekkiej konsystecji. Na pewno mniejsze ryzyko, że podrażni czy uczuli. Cała seria Cleanance jest dedykowana cerze tłustej, trądzikowej. Możesz zobaczyć też inne kosmetyki, również te do oczyszczania cery. W moim odczuciu są delikatne dla skóry a bardzo skuteczne.
żabka

Re: Co na rozszerzone pory?

Post autor: żabka »

mała12 pisze: ↑21 wrz 2021, 22:51 Co kupić skutecznego na rozszerzone pory i przebarwienia? Mam skórę raczej tłustą, sporo zmian trądzikowych. Chciałabym zainwestować w jakiś jeden porządny kosmetyk z górnej półki który sprawnie pomoże mi tą cerę ogarnąć. Chociaż nieco rozjaśnić przebarwienia a do tego nie podrażniać. Będę wdzięczna za wszystkie porady.
Mi na trądzik bardzo pomogly dermokosmetyki :) na Notino maja naprawde ogromny wybór, wiec mozesz sobie zobaczyc, u mnie sie sprawdzily te z tołpy sebio, ale wiadomo, wszystko zalezy od rodzaju cery itp :)

mfh military
mała12

Re: Co na rozszerzone pory?

Post autor: mała12 »

łodyga pisze: ↑26 wrz 2021, 18:34 Jeśli skóra jest skłonna do podrażnień to sięgnij po dermokosmetyki. Ja z takich naprawdę dobrych kosmetyków do cery tłustej, na przebarwienia i rozszerzone pory polecam serum korygujące Avene Cleanance Women. Prawdziwy koncentrat, o lekkiej konsystecji. Na pewno mniejsze ryzyko, że podrażni czy uczuli. Cała seria Cleanance jest dedykowana cerze tłustej, trądzikowej. Możesz zobaczyć też inne kosmetyki, również te do oczyszczania cery. W moim odczuciu są delikatne dla skóry a bardzo skuteczne.
Bardzo dziękuję za poradę, w sumie nawet myślałam żeby się wybrać do apteki ale ta koło mnie nie jest zbyt dobrze zaopatrzona. Zamówię sobie takie kosmetyki online w aptece i będę testować. Mam nadzieję, że wreszcie zobaczę jakieś pozytywne zmiany.
natułka

Re: Co na rozszerzone pory?

Post autor: natułka »

Potwierdzam, bardzo dobre są kosmetyki z Avene Cleanance. Miałam bardzo problematyczną cerę a od kiedy włączyłam je do codziennej pielęgnacji to i wyprysków mniej, cera się tak nie świeci i rzeczywiście pory dużo mniejsze. Na pewno plusem jest to, że używam kilku produktów z jednej serii i się wzajemnie uzupełniają.
Alekzanda

Re: Co na rozszerzone pory?

Post autor: Alekzanda »

Przez długi czas nie byłem w stanie znaleźć najbardziej odpowiednich kosmetyków dla siebie, ale wtedy mój bliski przyjaciel poradził, aby użyć tego źródła https://dermaskill.pl/ gdy jest na to dobra okazja. Dlatego w obecnym czasie wiem na pewno, gdzie mogę zamówić część z tego, więc jeśli musisz również użyć go dla siebie, to źródło to będzie naprawdę odpowiednie.
żaba

Re: Co na rozszerzone pory?

Post autor: żaba »

mała12 pisze: ↑23 wrz 2021, 23:47 Muszę przyznać, że nie wydaję dużo na kosmetyki, za każdym razem biorę ze sklepu coś innego. I właśnie zdarzają się podrażnienia, muszę mieć uczulenie na jakiś składnik ale nie wiem na jaki. W każdym razie robię peelingi, żele do cery tłustej kupuję zawsze. Ale nie niwelują porów czy przebarwień.
też staram się nie wydawać dużo na kosmetyki, kupiłam sobie też szczoteczkę do czyszczenia twarzy https://www.sferis.pl/szczoteczka-do-tw ... ra-p704559 jestem bardzo zadowolona z tego sprzętu, można bardzo dobrze oczyścić skórę
ODPOWIEDZ