Coś skutecznego na trądzik?

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
RombPodlaski
Posty: 54
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:24

Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: RombPodlaski »

Jakie stosujecie metody by pozbyć się tej uciążliwości?
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: Ignis »

Niby pomagają domowe maseczki, ale u mnie niestety się nie sprawdziły.. Różne mikstury robiłam i w końcu zdecydowałam się na leczenie trądziku w jednej łódzkiej klinice. Jak masz mocny trądzik to możesz go zwalczyć tylko przy pomocy lekarza - antybiotykami. Cały proces przebiega pod nadzorem lekarza, a w między czasie trzeba jeszcze robić cykliczne badania krwi.

Poczytaj zresztą o procesie leczenia trądziku na tej stronie https://www.dermoklinika.pl/dermatologi ... ry/tradzik
Awatar użytkownika
Esterrr
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, 7:44

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: Esterrr »

A myślałaś albo chodziłaś na zabiegi oczyszczające? bo to ważne tak samo jak nawilżanie przy trądziku - https://klinikamiracki.pl/hydrodermabrazja-dermaclear/ Poczytaj sobie o tym ale moim zdaniem warto sobie zafundować kilka sesji
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 150
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: caryca »

W zasadzie kiedyś miałam trądzik ale odkąd stosuję tabletki antykoncepcyjne nie mam już tego problemu, tu https://antykoncepcjanamiare.pl/dwuskla ... a-tradzik/ nawet można poczytać na ten temat. Stosuje się takie tabletki kiedy leczenie antybiotykami nie przynosi rezultatów lub okazuje się, że trądzik ma charakter hormonalny.
bergamotkać

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: bergamotkać »

Czasami niestety maści i leki to zbyt mało, bo lekarze nie wiedza co i jak, albo traktują nas trochę jak króliki doświadczalne. Trafiłam na świetne centrum medyczne panorama Radzymin, tam mają bardzo dobrego i profesjonalnego dermatologa, dzięki któremu, mój trądzik znikl bardzo szybko już po dobraniu leków za pierwszym razem
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 44
Rejestracja: 25 lut 2020, 10:34

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: Luizka56 »

Bardzo fajne kosmetyki do cery problematycznej ma w swojej ofercie marka Nanili, aktualnie stosuję kilka produktów i widzę, że z dnia na dzień niedoskonałości jest coraz mniej :D
kićkulka3

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: kićkulka3 »

Może zastosuj się do dobrych rad? https://www.annabelleminerals.com/pl_pl ... lczyc.html Miałam straszny problem z trądzikiem na plecach. Teraz jest o wiele lepiej jak zaczęłam przestrzegać diety
daśka

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: daśka »

Z tym "skutecznym" to różnie właśnie. Zmian trądzikowych trudno się pozbyć. Przynajmniej tak było u mnie. Stosowałam różne preparaty a i tak się okazało, że najbardziej pomogła antykoncepcja i tabletki belara. Teraz mam piękną buźkę, nawet pewniej się czuję, kompleksów już nie mam, super.
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: magdi »

A słyszałyście może o czarnuszce siewnej? Rewelacja i to kosmetyk naturalny, więc jeszcze lepiej. Ten co stosuję na https://ecobotox.com/product/olej-z-czarnuszki-siewnej/ zamawiałam. Nawet czytałam, że skuteczność działania jest podobna do maść sterydowych. Z tym, że olej nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. A najważniejsze, że działa :)
gość

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: gość »

jakieś dobre leki ? Znacie coś skutecznego ale też i niedrogiego? Bo moja siostra walczy z trądzikiem już dobrych kilka lat, a niestety nic skutecznego do tej pory nie udało się jej spotkać. A w końcu mamy XXI także muszą być jakieś sposoby..........
Awatar użytkownika
kokielka
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:25

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: kokielka »

Sama byłam dość mocno zaskoczona jak się okazało, że tabletki antykoncepcyjne vines jakie przyjmuję zadziałają pozytywnie także na stan mojej cery. Trądzik już dawno pożegnałam, ale blizny po nim niestety mi jeszcze pozostały. Ale antykoncepcja hormonalna w moim przypadku okazała się tutaj skuteczna.
Patrysieńeczka

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: Patrysieńeczka »

Ostatnio koleżanka poleciła mi Kostkę peelingująco oczyszczającą z eco nature to fajna seria z bielendy. Moja buzia jest teraz gładziutka a trądzik puki co zniknął . Cieszę sie bo codzienna męczarnia by chodź trochę przykryć widoczne wypryski dobijały mnie . teraz mam spokój
piłka

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: piłka »

Mój dermatolog mi kilka razy przepisal taką robioną maść na receptę, bardzo mi pomogła. Blisko mam DOZ, tam zawsze takie recepty realizują, szybko robią takie kosmetyki i dosyć tanio to zawsze wychodzi, kilka złotych a skład jest super i nie mają konserwantów
Awatar użytkownika
tande
Posty: 58
Rejestracja: 18 lut 2019, 10:04

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: tande »

Dobry dermatolog może wypisać leki recepturowe na trądzik i inne problemy z nim związane. Takie recepty można realizować w aptekach DOZ. Oni mają bardzo duże doświadczenie w wytwarzaniu takich leków i nie używają żadnych konserwantów, substancji wypełniających czy słodzących.
reła

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: reła »

tande pisze: ↑28 mar 2021, 11:04 Dobry dermatolog może wypisać leki recepturowe na trądzik i inne problemy z nim związane. Takie recepty można realizować w aptekach DOZ. Oni mają bardzo duże doświadczenie w wytwarzaniu takich leków i nie używają żadnych konserwantów, substancji wypełniających czy słodzących.
A orientujesz się może, czy wykonują w dozie też takie leki recepturowe z antybiotykiem?
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 44
Rejestracja: 26 mar 2020, 11:46

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: Doris »

Bardzo fajnie działają oczyszczające przeciwzapalne wiórki mydlane “BETULA TAR” od Aurumaris. To produkt całkowicie naturalny. Głównym składnikiem jest ekstrakt dziegciu brzozowego, ma działanie antyseptyczne, dezynfekujące i keratolityczne. Produkt skutecznie oczyszcza, przyspiesza gojenie się ran. Warto sprawdzić, bo przy trądziku takie naturalne produkty są najskuteczniejsze.
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: Barucha »

Na tradzik bardzo dobrze sie sprawdzi tlenoterapia bydgoszcz ktora pozwala usprawnic cyrkulacje powietrza w organizmie i wspomaga regeneracje tkanek i skory. Jest zalecana przy wielu chorobach skory jak wlasnie tradzik czy egzezma, a dodatkowo wplywa tez na odmlodzenie skory :)
Pąponik

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: Pąponik »

Na trądzik bardzo skuteczne są kosmetyki naturalne! Sprawdzone przeze mnie jest Serum nawilżająco wygładzające z kwasem hialuronowym https://eranatura.pl/produkt/awokado-se ... nosc=30-mlserum do twarzy w postaci suchego olejku, który pielęgnuje, koi i wygładza skórę. Działa antyoksydacyjnie i stymuluje regenerację cery. Szybko się wchłania, delikatnie ściąga, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy:)
RóząŻ90

Re: Coś skutecznego na trądzik?

Post autor: RóząŻ90 »

Ja miałam już bardzo zaawansowany trądzik i musiałam iść z tym do lekarza. Zapisałam się do kliniki DR CHLEBUS https://www.drchlebus.pl/kontakt i zaproponowali najodpowiedniejszą dla mnie terapię. Jestem po leczeniu już dwa lata i po trądziku zostało tylko wspomnienie.
ODPOWIEDZ