Dlaczego hybryda odpada

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
anzelma87
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2020, 12:00

Dlaczego hybryda odpada

Post autor: anzelma87 »

Cześć. Mam problem z hybrydami. Lakier nie trzyma mi się paznokcia, odchodzi płatami. Co robię nie tak?
Awatar użytkownika
edyta
Posty: 7
Rejestracja: 10 gru 2019, 14:42

Re: Dlaczego hybryda odpada

Post autor: edyta »

Przyczyn może być wiele. Jesteś pewna, że lakier nie jest przeterminowany? Odpowiednio przygotowałaś płytkę? Ja robię hybrydę lakierami Victoria Vynn i nigdy nie mam problemów. Myślę, że dobry jakościowo lakier też ma tutaj znaczenie.
Ańka

Re: Dlaczego hybryda odpada

Post autor: Ańka »

Zapewne masz lakier słabej jakości. Jakiej firmy lakiery używasz? U mnie na półce znajdziesz tylko i wyłącznie produkty Cuccio mają najlepsze lakiery do paznokci online sklep znajdziesz na stronie https://cuccio.pl/. Nie mam żadnych problemów z opryskami ani odpadaniem. Teraz jest dobry moment na wypróbowanie, bo mają duże zniżki. Noworoczna wyprzedaż trwa.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Dlaczego hybryda odpada

Post autor: Kamilla36 »

Może to wina słabych jakościowo kosmetyków? A może robisz coś nie tak? Wydaje mi się, że to kwestia praktyki i będzie OK. Skoro zajmujesz się samodzielnym robieniem hybryd, artykuł ze strony: https://www.kosmetologa.pl/artykuly/lak ... wiesz.html może Ciebie zainteresować.

prezent na parapetówkę forum
vikuśka

Re: Dlaczego hybryda odpada

Post autor: vikuśka »

podoba mi się efekt stylizacji hybrydą ale niestety to bardzo osłabia moje paznokcie więc musiałam z niej zrezygnować. Nawet teraz jestem w trakcie kuracji odżywką 8w1 total action z Eveline, tylko ona jest w stanie sprawnie i bezpiecznie zregenerować moje paznokcie.

Obrazek
ODPOWIEDZ