Kosmetyki ziołowe

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
świętosława62
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 13:50

Kosmetyki ziołowe

Post autor: świętosława62 »

Dziewczyny! W jakich sklepach internetowych zamawiacie ziołowe kosmetyki? Polecicie mi jakiś sprawdzony? Od jakiegoś czasu stawiam na naturalną pielęgnację, ale w mojej mieścinie nie mam zbyt dużego wyboru takich produktów.
Awatar użytkownika
Lejla
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2020, 8:52

Re: Kosmetyki ziołowe

Post autor: Lejla »

Na pewno w skleparonia.pl znajdziesz to, czego Ci trzeba. Ja zresztą często kupuję u nich zdrową żywność i suplementy, bo mają najlepsze ceny i duży wybór produktów. Jakość też jest bez zarzutu, także nie pozostaje mi nic innego, jak polecić :)
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Kosmetyki ziołowe

Post autor: Barucha »

A wiesz co ja z bielendy odkrylam serie vegan muesli - super sprawa, bo naturalne masla do ciala nie tylko pieknie pachna, ale rowniez przywracaja skorze gladkosc i nawilzenie

livia narożnik
Awatar użytkownika
sniezka
Posty: 101
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:33

Re: Kosmetyki ziołowe

Post autor: sniezka »

a czego konkretnie szukasz? bo jesli chodzi p pielegnacje twarzy, to dermofuture nature ma fajną serie, mam od nich zel do mycia twarzy i krem nawilzajacy :) dla mnie rewelacja, kupilam w hebe
ODPOWIEDZ