Makijaż permanentny Warszawa

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
goldenret13
Posty: 15
Rejestracja: 26 kwie 2019, 15:45

Makijaż permanentny Warszawa

Post autor: goldenret13 »

Makijaż permanentny w Newlooks Permanent Makeup https://www.permanentny.com/ wykonywany jest z najdokładniejszą starannością przy użyciu profesjonalnego sprzętu i najwyższej jakości pigmentu. Makijaż permanentny brwi, oczu, ust oraz usuwanie i korekta makijażu permanentnego. Salon w centrum Warszawy.
Awatar użytkownika
Alien
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 0:44

Re: Makijaż permanentny Warszawa

Post autor: Alien »

W pełni popieram wypowiedź poprzednika. Jak najbardziej ma on tutaj rację.
To się nie zdarza, żeby cokolwiek było tak, jak już było.
Awatar użytkownika
baskaa
Posty: 134
Rejestracja: 11 cze 2019, 18:02

Re: Makijaż permanentny Warszawa

Post autor: baskaa »

ja robilam w Figaro w Warszawie, jestem bardzo zadowolona z efektów, jestem ich stala klientka jesli chodzi o uslugi fryzjerskie a teraz zaczelam korzystac jeszcze z tych kosmetycznych, super sprawa, bo wszystko w jednym miejscu
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: Makijaż permanentny Warszawa

Post autor: yataa »

Ja mieszkam w Warszawie i na makijaż permanentny chodzę tylko do Dominiki Kossakowskiej. Znajdziecie ją w studiu Jest Pięknie na ulicy Wilczej. Bardzo doświadczona linergistka, absolwentka ASP. Potrafi super dobrać odpowiednią metodę a potem wyczarować make-up, który jest wyrazisty ale jednocześnie bardzo naturalny.
Awatar użytkownika
kaletkowa
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2019, 10:17

Re: Makijaż permanentny Warszawa

Post autor: kaletkowa »

Ja myślałam by sobie zrobić makijaż permamentny, ale jednak zrezygnowałam. Zdecydowałam się jednak, że powiększę sobie usta, ze względu na to, ze miałam górną wargę węższą niż dolną. Trafiłam na bardzo dobry gabinet, też w Warszawie gdzie powiększano mi usta kwasem hialuronowym restylane Kysse. Super efekt, naturalny.
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: Makijaż permanentny Warszawa

Post autor: marija80 »

yataa ja też byłam na zabiegu u Pani Dominiki z salonu Jest Pięknie ze stolicy i szczerze polecam. Perfekcjonistka w każdym calu :) mega dokładna a przy tym sympatyczna osoba. Ja jeszcze zastanawiam się nad zrobieniem kresek na górnych powiekach :)
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Makijaż permanentny Warszawa

Post autor: Barucha »

ja akurat permanentny robilam w Poznaniu w fantastycznym gabinecie https://www.madameart.pl/ . Naprawde ladny efekt, taki jakiego oczekiwalam
Awatar użytkownika
Alicja00
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:45

Re: Makijaż permanentny Warszawa

Post autor: Alicja00 »

Zwróć uwagę na to jakie produkty stosuje pani która będzie ci wykonywała makijaż permanentny. Ja stosuję tylko najwyższej jakości produkty, które kupuję z mojego zaufanego i sprawdzonego sklepu https://www.permanent24.pl/
ODPOWIEDZ