Naturalne kosmetyki - co sądzicie?

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
jarmila-91
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2020, 21:18

Naturalne kosmetyki - co sądzicie?

Post autor: jarmila-91 »

Hej, jaki macie stosunek do naturalnych kosmetyków? Są waszym zdaniem zdrowsze dla skóry? Chciałabym nieco zmienić swój tryb życia na bardziej eko, dlatego też szukam odpowiedników dla produktów, których do tej pory używałam.
Awatar użytkownika
Morzana
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2019, 3:04

Re: Naturalne kosmetyki - co sądzicie?

Post autor: Morzana »

Naturalne kosmetyki są o wiele zdrowsze dla skóry, ale i dla środowiska, więc ja popieram ten wybór! Naprawdę fajne kosmetyki do ciała i włosów znajdziesz na unlapin.pl. Mają też w ofercie eko środki czystości od sprawdzonych przyjaznych środowisku marek :)
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Naturalne kosmetyki - co sądzicie?

Post autor: magdi »

Dla mnie takie są najlepsze. Bardzo dobry i skuteczny jeśli o pielęgnację chodzi jest olej arganowy z https://ecobotox.com/ . Daje rewelacyjne efekty jeśli chodzi o właściwe nawilżenie i odżywienie skóry. Miałam problem z cellulitem, który po jakimś czasie regularnego stosowania zniknął. Skóra jest dużo bardziej elastyczna.
Awatar użytkownika
belik
Posty: 34
Rejestracja: 07 sie 2019, 21:25

Re: Naturalne kosmetyki - co sądzicie?

Post autor: belik »

Używam bielande z serii fresh juice używam tej serii do oczyszczania twarzy ma ona bioaktywną wodę cytrusową z sokami owoców To taka bomba witaminowa dla mojej skóry
Awatar użytkownika
sniezka
Posty: 101
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:33

Re: Naturalne kosmetyki - co sądzicie?

Post autor: sniezka »

Naturalne kosmetyki są super, sama od jakiegos czasu uzywam olejku z opucnji figowej, odkad zaczely sie pojawiac zmarszczki :) zamawiam sobie z ecobotox :) maja tam spory wybór, no i wszystko 100% naturalne, zadnych podróbek
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Naturalne kosmetyki - co sądzicie?

Post autor: Barucha »

wydaje mi sie, ze najlepsza opcja sa kosmetyki naturalne, ktore nie wywoluja alergii czy podraznienia. sama korzystam z serii vegan muesli z bielendy - top nawilzenie, ja tez bardzo lubie ten delikatny zapach :)
Awatar użytkownika
Marta74
Posty: 27
Rejestracja: 05 kwie 2020, 18:59

Re: Naturalne kosmetyki - co sądzicie?

Post autor: Marta74 »

Ja bardzo lubię kupuję je w horex. Kiedyś mnie kosmetyki uczulały bardzo, teraz już na szczęście mniej. Naturalny skład bardziej mi służy, bo przynajmniej oczy mi nie łzawią tak jak kiedyś. A balsamy do ciała czy kremy do twarzy są o wiele lepsze, nie zostawiaja skóry tłustej a miękką i przyjemną. Polecam naturalną pielęgnację, nie dziwię się że jest teraz na nią moda, bo to naprawde służy urodzie.
Awatar użytkownika
mariola12
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:20

Re: Naturalne kosmetyki - co sądzicie?

Post autor: mariola12 »

Ja od dłuższego czasu stosuję naturalne kosmetyki zwłaszcza przypadła mi marka FOREVER która bazuje na aloesie i propolisie. Mają pełen zakres produktów zarówno do pielęgnacji jak i odchudzania i zakupisz je tutaj https://aloe-forever.pl/ Wszystko naturalne i w atrakcyjnej cenie.
Awatar użytkownika
Dorotea
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2020, 11:42

Re: Naturalne kosmetyki - co sądzicie?

Post autor: Dorotea »

Dużą wagę przywiązuję ostatnio do składów kosmetyków. Im mniej sls, parabenów itd., tym lepiej. I rzeczywiście odkąd stosuję naturalne szampony albo smaruję twarz olejkiem roślinnym, widzę różnicę w swoim wyglądzie.
ODPOWIEDZ