Strona 1 z 1

Potrzebny radca prawny

: 02 maja 2020, 23:41
autor: honorat_81
Witajcie. Potrzebuję skonsultować się z zaufanym radcą prawnym. Do kogo w Łodzi polecacie się zgłosić? Znacie jakieś sprawdzone kancelarie adwokackie?

FAAC 390132 Pojedyncza szyna z paskiem 3,6m

Re: Potrzebny radca prawny

: 16 maja 2020, 17:32
autor: damroka76
Mnie bardzo pomógł radca prawny z poradniasalomon.pl. Doradził mi w kwestii prawa pracy, dzięki czemu udało mi się wygrać z nieuczciwym pracodawcą, więc jestem mu bardzo wdzięczna. Zresztą wiele dobrego słyszałam o tej poradni.

Re: Potrzebny radca prawny

: 25 sie 2020, 14:40
autor: billy
W mojej opinii warto skorzystać, jeśli szukana była przez was bezpłatna porada prawna - wystarczy kliknąć. Osobiście chciałem uzyskać rentę, której nie mogłem wyegzekwować na własną rękę. Pan Artur Klimkiewicz pomógł mi w szybki i przede wszystkim skuteczny sposób, przeprowadzając mnie przez meandry zagmatwanego prawa.

Re: Potrzebny radca prawny

: 09 wrz 2020, 20:12
autor: magdi
Przede wszystkim najważniejsza kwestia to jaki jest problem. Mój na przykład dotyczył kredytu we frankach i też potrzebowałam fachowej pomocy. Właśnie w https://cleverstep.pl/ trafiłam na zespół adwokatów i radców prawnych, którzy specjalizują się w zakresie postępowań sądowych w sporach bankowych. Jeśli są szanse i to wcale niemałe to trzeba próbować.

drapak dla kota mocowany do sufitu

Re: Potrzebny radca prawny

: 18 wrz 2020, 0:04
autor: mateo
U mnie pomocny był adwokat akurat. Szczerze mogę polecić Łukasza Węgłowskiego z kancelarii Węgłowski. Rzetelny, profesjonalny, z wiedzą i doświadczeniem. W Szczecinie, tam gdzie ma swoją kancelarię jest właśnie polecanym adwokatem. Różnymi dziedzinami prawa się zajmuje jego kancelaria.

puchnięcie kostek w nogach

Re: Potrzebny radca prawny

: 21 wrz 2020, 13:02
autor: annik
Jeśli chodzi o radcę prawnego to ja dobrze oceniam usługi Karoliny Kornaś-Gierek https://www.kornasgierek.pl/ To bardzo dobry radca prawny, osoba profesjonalna i solidna, skutecznie zajmie się waszymi sprawami. Ja jestem z jej usług w 100 % zadowolona.

Re: Potrzebny radca prawny

: 22 wrz 2020, 15:38
autor: edii
U mnie bardzo dobrze się sprawdziła Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego z Poznania http://www.sangowski.com/ Wszystko poszło szybko i sprawnie, w dobrej atmosferze, także zdecydowanie mogę doradzić tego radcę prawnego.

Re: Potrzebny radca prawny

: 02 paź 2020, 1:08
autor: Kamilla36
A może firma https://helphero.pl/ pomoże Ci w odszkodowaniach finansowych?

Re: Potrzebny radca prawny

: 03 lis 2020, 21:10
autor: Kaśka8674
https://adwokat-russek.pl/oferta/prawo-spadkowe/ dobra kancelaria, mi osobiscie pomogla w sprawach spadkowych wiec polecam ;)

Re: Potrzebny radca prawny

: 17 lis 2020, 10:34
autor: Badaka
Jak nie jesteście czegoś pewni, macie problem ze spadkiem, testamentem, odszkodowaniem, problem związany z pracodawcą, to myślę, że udanie się po pomoc do doświadczonego prawnika, adwokata będzie dobrym pomysłem. Wszystko zostanie wam dokładnie przedstawione, adwokaci sporządzą odpowiednie pisma i poprowadzą was "za rączkę" przez trudny dla was czas. Jak będziecie kogoś szukać do pomocy to sprawdźcie sobie propozycje od https://lexperiens.pl/ Na pewno znajdziecie pomoc.

Re: Potrzebny radca prawny

: 17 lis 2020, 14:03
autor: łucja
Na stronie kancelariapawelczak.pl znajdziesz informacje o zakresie działanai radcy prawnej

utwory gitarowe mp3

Re: Potrzebny radca prawny

: 04 gru 2020, 10:24
autor: jaruś2333
Sporo osób szuka prawnika, ponieważ mają problemy przez prowadzenie auta pod wpływem. Dlatego też warto poczytać na https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/ odnośnie konsekwencji jakie niesie za sobą jazda po alkoholu.

https://mirapolnext.pl/czytnik-e-book-amazon-kindle-paperwhite-czarny-p-15480.html

Re: Potrzebny radca prawny

: 12 gru 2020, 14:58
autor: ciekawasprawa
W pewnych sprawach nie pomoże nam radca prawny, kiedy dochodzi do aresztowania lub zatrzymania i trzeba działać naprawę szybko doskonale sprawdzi się ta kancelaria z Łodz https://mecenas-lodz.com.pl/ . Mają dużą wiedzę i doświadczenie w działaniu, wszędzie tam gdzie prawo karne ma większe lub mniejsze znaczenie. Pomagają zarówno ofiarom przestępstw jak i osobom skazanym, w każdym przypadku pomoc jest szybka i profesjonalna.

Re: Potrzebny radca prawny

: 28 gru 2020, 11:25
autor: ańita
Polecam profesjonalne usługi prawne kancelarii http://wierzbicki-kancelaria.pl/ z Poznania. Najlepsi radcy prawni z jakimi miałam okazję pracować!

klucz dynamometryczny zestaw

Re: Potrzebny radca prawny

: 26 kwie 2021, 10:05
autor: Łucek
Sprawy karne nieletnich, nie należą do łatwych. Wszystkim radzę wtedy, konsultację z tą kancelarią https://kancelaria-kopko.pl/postepowani ... -warszawa/. Kancelaria przyjmuje do prowadzenia sprawy karne nieletnich, które obejmują następujące sprawy: sprawy dotyczące demoralizacji nieletnich, postępowanie w sprawach o czyny karalne popełnione przez nieletnich, wykonywania środków wychowawczych lub poprawczych wobec nieletnich.

Re: Potrzebny radca prawny

: 28 kwie 2021, 19:14
autor: pełko
Moim zdaniem lepiej będzie jeśli skierujecie swoją sprawę do kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Tutaj spotka was opieka i zdecydowane działanie podyktowane doświadczeniem. mam nadzieję, że nie porywacie się z motyką na słońce, i nie staracie się, siebie bronić bez pomocy?

Re: Potrzebny radca prawny

: 23 lip 2021, 10:05
autor: AndrzejŻ
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej kancelarii - Kancelaria Radcy Prawnego Agata Szyszkowska w Gdańsku https://www.kancelaria-szyszkowska.pl/kontakt . Kancelaria oferuje kompleksowe usług i z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, prawa handlowego. Kancelaria oferuje również usługi z zakresu mediacji i windykacji.

Re: Potrzebny radca prawny

: 21 wrz 2021, 16:51
autor: maówa
Skorzystanie z pomocy usług prawnych było w moim przypadku konieczne. Dlatego zgłosiłem się do https://www.krp-walbrzych.pl/oferta/ , gdzie okazało się to całkowicie możliwe. Taka jakość usług całkowicie sprostała moim wymaganiom. Świadczą usługi prawne na rzecz osób fizycznych.

Re: Potrzebny radca prawny

: 15 lis 2021, 7:01
autor: Horacy
Jeśli chodzi o kancelarię radcy prawnego, to mogę wam polecić usługi pani Magdaleny Adamczewskiej - https://www.adamczewska.com.pl/. Prowadzi ona kancelarię w Ełku , ale przyjmuje sprawy z całej Polski. Jej specjalnością jest prawo leśny i łowieckim - niszowe dziedziny, w których trudno znaleźć kompetentnego specjalistę. Pani Adamczewska zajmuje się obsługa prawną jednostek Lasów Państwowych, a także pomaga właścicielom lasów prywatnych odpowiednio prowadzić las - zgodnie z obowiązującym prawem.

Re: Potrzebny radca prawny

: 29 lis 2021, 5:16
autor: MichałkaŻ
Jeżeli szukasz radcy prawnego z Działdowa to dobrze trafiłeś bo mogę polecić na prawdę dobrą kancelarię https://www.radcaprawny-dzialdowo.pl/kontakt . Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Rząp w Działdowie obsługuję m.in sektor administracji publicznej, w szczególności jednostki samorządu terytorialnego. Kancelaria specjalizuję się również w prawie cywilnym, rodzinnym, pracy i ubezpieczeń społecznych, gospodarki nieruchomościami, oświatowym. Osobiście bardzo sobie chwale kontakt z kancelarią .

Re: Potrzebny radca prawny

: 18 gru 2021, 9:29
autor: fórtka
Skorzystanie z pomocy radcy prawnego było dla mnie koniecznością. Z tej właśnie okazji odezwałem się do Wojciecha Chmuraka https://kancelaria-chmurak.pl/oferta/prawo-rodzinne/ . Udzielono mi wsparcia na polu z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego. Są to kwestia na których łatwo popełnić błąd, także musiałem sobie z tym poradzić. I tak oto, z pomocą w tej formie stało się to możliwe. Oferta biura w Szczecinie jest bardzo szeroka, także pewnie i Wy odnajdziecie tam konieczną pomoc. Jak dla mnie to gra warta świeczki!

Re: Potrzebny radca prawny

: 04 sty 2022, 17:52
autor: torwat
To akurat mam namiary do strony, na której między innymi są oferty radców prawnych z całej Polski. Oto link do niej: https://www.biznes-katalog.pl/firmy/pol ... o%20prawne Znajdziesz na niej również adwokatów, biura rachunkowe, ubezpieczycieli czy ludzi prowadzących doradztwo gospodarcze. Ja z niej nie raz korzystałem i wszystkie firmy przeze mnie napotkane okazały się uczciwe i przyjazne cenowo. Myślę, że spokojnie dzięki niej ogarniesz sobie odpowiedniego radcę prawnego.